aytaç
Giyim dünyası
HAMLE

Künye

İMTİYAZ SAHİBİ
Turhan DEMİR
vuslat_ajans@hotmail.com

EDİTÖRLER

TURHAN DEMİR

YORUM VE SİSTEM YÖNETİMİ
TURAN DEMİR

REKLAM

GÜLBAHAR DEMİR

0 551 205 56 18

SİSTEM YÖNETİM VE YAZILIM

TURHAN DEMİR 0551 205 56 18

HABER KALDIRTMA VE TEKZİP TALEPLERİNİZ İÇİN İLETİŞİME GEÇİNİZ.

AV.AKIN TÜRKOĞLU

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR
www.cerkesvuslathaber.com’da ve VH dergisinde yayımlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
www.cerkesvuslathaber.com’da VH dergisinde yayımlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir.
Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden, VH dergisi ve www.cerkesvuslathaber.com sorumlu tutulamaz.

GİZLİLİK POLİTİKASI

© Copyrigth 2015 www.cerkesvuslathaber.com, VH dergisi VE çerkeş vuslat tv tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları www.cerkesvuslathaber.com’a aittir.

Çerkeş vuVH DERGİSİ ve www.cerkesvuslathaber.com’a sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 sayılı yasa ile telif hakları korunmaktadır. Bunlar www.cerkesvuslathaber.com’ ’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
www.cerkesvuslathaber.com’a ’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.www.cerkesvuslathaber.com’a ’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRIVACY POLICY

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the www.cerkesvuslathaber.com’a . However, sometimes the www.cerkesvuslathaber.com’a uses third parties to process your information.www.cerkesvuslathaber.com’a requires these third parties to comply strictly with its instructions and the www.cerkesvuslathaber.com’a requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the www.cerkesvuslathaber.com’a we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the karabuknethaber.com and its services. When you use www.cerkesvuslathaber.com’a online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the www.cerkesvuslathaber.com’a cookies section of our full Privacy Policy.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
www.cerkesvuslathaber.com’a harici linklerin sorumluluğunu almaz.

ÇERKEŞ VUSLAT HABER Sitesinde yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur.

http://www.cerkesvuslathaber.com/ basın ahlak İlkelerine uymaya söz vermiştir.

yukarı çık