İSTANBUL'DA YAŞAYAN HEMŞERİMİZ EVİNDE VURULARAK VEREK ETTİ

Maltepe’de Çerkeş Çakmak köyü nüfusuna kayıtlı köyünden İzzet Demirbaş kardeşi Abdi Demirbaş’ın abisi Ramazan Demirbaş ve Oğlu Hakan Demirbaş evinde bir silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti.

Haberler 30.03.2023 02:26:00 0
İSTANBUL

İstanbul Maltepe’de Çerkeş Çakmak köyü nüfusuna kayıtlı köyünden İzzet Demirbaş kardeşi Abdi Demirbaş’ın abisi Ramazan Demirbaş ve Oğlu Hakan Demirbaş evinde bir silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti. 

Saldırgan 37 yaşındaki Hüseyin Dirlik, eski sevgilisinin babasına ve kardeşine kurşun yağdırdı. Hastaneye kaldırılan baba-oğul yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Hakkında uzaklaştırma kararı bulunduğu öğrenilen Dirlik, saldırının ardından yakalanarak gözaltına alındı.

Olay, dün saat 23:00 sıralarında İstanbul  Zümrüt evler Mahallesinde meydana geldi. İddiaya göre Hüseyin Dirlik (37)

ile Tuğba Demirbaş (36) bir süre önce anlaşmazlık yaşadıkları için ayrıldı. Yaklaşık bir hafta önce ise Tuğba Demirbaş’ın şikâyeti üzerine Hüseyin Dirik’e uzaklaştırma kararı verildi. Dün akşam Hüseyin Dirlik, Tuğba Demirbaş’ın ailesinin Maltepe'de yaşadığı eve geldi. Mutfak kapısından içeri giren Dirlik, eski sevgilisinin çakmak köyünden hemşerimiz Ramazan Demirbaş ve kardeşi Hakan Demirbaş ile tartışmaya başladı. Dirlik üzerinde bulunan silahla baba ve oğluna ateş etti. Silah sesleri üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Ne yazık ki hemşerimiz İzzet Demirbaş’ın kardeşi Abdi Demirbaş’ın abisi Ramazan Demirbaş saldırı sonucu, Oğlu Hakan Demirbaş hayatını kaybetti.

Polis ekiplerinin yaptığı çalışmaların ardından Dirlik, Seyrantepe'de yakalanarak gözaltına alındı. 


  • Cuma 33.8 ° / 18.8 ° Güneşli
  • Cumartesi 33.2 ° / 18.9 ° Güneşli
  • Pazar 33.1 ° / 18.6 ° Güneşli