HASAN PAŞA İSTEDİĞİNİ ALDI

Haberler 28.12.2019 18:06:00 0


Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sn. Mehmet Cahit Turhan’ı tüm uğraşlara ve girişimlere rağmen bir türlü Çerkeş’e getiremedik. Hasan Paşa ‘da madem Çerkeş’e bakanımız gelmiyor, biz ona gider bizde isteklerimizi Çankırı’da size iletiriz diyerek Çankırı’da karşıladı.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sn. Mehmet Cahit Turhan’ı yoğun programına rağmen belediye başkanı Hasan Paşa ilçemizin ulaşım ile ilgili sorunlarını bir bir anlattığını öğrendik. Çerkeş vuslat haber ajansın öğrendiği bilgiye göre Çerkeş organize sanayi bölgesindeki yol, Aliözü kavşağı göbek yapımı, yılan hikâyesine dönen Kızılcahamam tünelini, birçok ölümlü kazaya sebep olan Saçak göbeği ve Kadıözü köyüne ne yapılacak göbekler için taleplerde bulunulmuş.

Ayrıca bakana Çerkeş baklavası ikram eden Hasan Paşa Çankırı’dan oldukça memnun ayrılmış gözüküyor. 

Çerkeş belediye başkanımız Hasan Sopacı sosyal medyadan yapmış olduğu açıklamada ise “Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sn. Mehmet Cahit Turhan'ı Çankırı’da ve Çerkeş’te karşılayarak İlçemizin İsteklerini kendilerine arz ettik, taleplerimizi ilettik. İlçemize göstermiş olduğu ilgileri ve destekleri için teşekkür ederim.Diyerek bir mesaj yayınladı
  • Çarşamba 1.9 ° / -2.8 ° Düzensiz hafif karli
  • Perşembe 1.4 ° / -2.7 ° Orta kuvvetli veya yogun ve sagnak seklinde kar
  • Cuma 1.2 ° / -5.8 ° Orta kuvvetli veya yogun ve sagnak seklinde kar