DOLAR

12,4902$%3.08

EURO

14,1202%4.02

GRAM ALTIN

712,56%3,27

ÇEYREK ALTIN

11.464,11%3,26

TAM ALTIN

11.464,11%4,41

ONS

1.792,26%0,24

BİTCOİN

676360฿%-4.67467

İmsak Vakti a 06:10
Çankırı HAFİF YAĞMUR
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkâri
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • istanbul
  • izmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Kahramanmaraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
a

UEFA Avrupa Konferans Ligi’nde 5 hafta heyecanı

Bu sezon ilk kez düzenlenen Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki üç numaralı turnuvasının gruplarında beşinci hafta karşılaşmaları yapılacak.

Ligin 5. haftasında perşembe günü TSİ 18.30, 20.45 ve 23.00’de yapılacak maçlar şöyle:

18.30 Flora (Estonya) – Partizan (Sırbistan)

18.30 Kairat (Kazakistan) – Basel (İsviçre)

20.45 HJK Helsinki (Finlandiya) – Alashkert (Ermenistan)

20.45 Slavia Prag (Çekya) – Feyenoord (Hollanda)

20.45 Maccabi Haifa (İsrail) – Union Berlin (Almanya)

20.45 Lincoln Red Imps (Cebelitarık) – Kopenhag (Danimarka)

20.45 Slovan Bratislava (Slovakya) – PAOK (Yunanistan)

20.45 Mura (Slovenya) – Tottenham (İngiltere)

20.45 Rennes (Fransa) – Vitesse (Hollanda)

20.45 Karabağ (Azerbaycan) – Omonoia (Kıbrıs Rum Kesimi)

23.00 Maccabi Tel Aviv (İsrail) – LASK (Avusturya)

23.00 Anorthosis (Kıbrıs Rum Kesimi) – Gent (Belçika)

23.00 Bodo/Glimt (Norveç) – CSKA Sofya (Bulgaristan)

23.00 Roma (İtalya) – Zorya (Ukrayna)

23.00 Randers (Danimarka) – CFR Cluj (Romanya)

23.00 Jablonec (Çekya) – AZ Alkmaar (Hollanda)

KAYNAK:
https://www.trthaber.com/haber/spor/uefa-avrupa-konferans-liginde-5-hafta-heyecani-629345.html

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Abdulkadir Ömür kötü günleri geride bıraktı

Deneyimlerinizi kişiselleştirmek amacıyla KVKK ve GDPR uyarınca kullanılan çerezler bakımından kişisel tercihlerinizi Çerez Onay Aracından yönetebilir, daha fazla bilgi için Veri ve Çerez Politikasını ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi kullanarak, çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.Veri ve Çerez Politikası için tıklayınız.