Anasayfa Logo Altı Reklamı – 1150×150
Sağ Yan – 160×600
Sol Yan – 160×600
HASAN PAŞADAN BİR PROJE DAHA

HASAN PAŞADAN BİR PROJE DAHA

Haber İçeriği Üst Reklamı – 750X500

 

 

Çerkeş’te değişim öyle bir devam ediyor ki. Çerkeş belediye başkanı Hasan Sopacı’dan bir proje  daha hayata geçiyor.

  İlçemiz sanayi sitesi esnafı ve belediye başkanı Hasan Sopacının katılımı ile belediye toplantı salonunda bir Çerkeş küçük sanayi sitesinin ve esnafının sorunları ile ilgili bir toplantı yaptı.

 Çerkeş sanayi esnafının kooperatif başkanı Mustafa Özdemir sanayi esnafının ve projesi Çerkeş belediye başkanı Hasan Sopacı’nın katılımın gerçekleştiği Toplantıda Çerkeş OBS 3. Etap çalışmaları kapsamında yeni sanayi sitesi oluşumu, kooperatifleşme konuları görüşüldü. Ayni zamanda sanayi sitesi esnafının konu ile ilgili sorularını belediye başkanı Hasan Sopacı yanıtladı.

Sanayii esnafı kooperatif başkanı Mustafa Özdemir Çerkeş vuslat habere yaptığı açıklamada

“Yapılan toplantı neticesinde ilçemizin ekonomik geleceği sanayi esnafımızın çalışma alanları ile ilgili kronikleşen sorunlara yönelik modern, teknolojik yeni bir sanayi sitesi alanı kurulması ile ilgili görüşmeler sonucu karşılıklı mutabakat sağlandı. Çerkeş’in geleceğini ilgilendiren bu projede ki sanayi sitesi sadece Çerkeş’e değil tüm bölgeye hizmet verecek.” Dedi

Çerkeş’imize ve bölgeye değer katacak 2. sanayi sitesi sadece Çerkeş’e değil tüm bölgeye hizmet verecek.

Organize sanayi sitesinin 3 etabına kurulması planlanan Küçük Sanayi Sitesi esnafımıza ve Çerkeş’te iş kurmak isteyen arkadaşlara dükkân tahsisi ile araç tamir bakımı, elektrik otomasyonu, torna ağaç işleri ve inşaat alanında hem teknik bakım onarımı ve üretim merkezi bir yer olacak.

Bölgemiz her geçen gün zenginleşiyor ve gelişiyor. Bu merkez Çankırı’da bir ilk oluyor. Bölgemize faydalı olacak bir yatırım ve Çerkeş’te bir köşeye sıkışmış olan sanayi esnafı için nezih, güzel bir tesis olacak.

Haber İçeriği Alt Reklamı – 750X400

Yazar Hakkında

Çerkeş Vuslat Haber Ajansının sahibi ve yöneticisiyim.

Benzer yazılar

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber İçeriği Yorum Reklamı – 750X250