Anasayfa Logo Altı Reklamı – 1150×150
Sağ Yan – 160×600
Sol Yan – 160×600
Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet ERSOY, ÇERKEŞ’İ ZİYARET ETTİ

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet ERSOY, ÇERKEŞ’İ ZİYARET ETTİ

Haber İçeriği Üst Reklamı – 750X500

 ÇANKIRI – Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Karaelmas Ekspresi güzergâhında bulunan Çankırı’nın Çerkeş ilçesinde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un, Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları Taşımacılık A.Ş. tarafından Ankara-Zonguldak hattında yeniden faaliyet göstermesi planlanan Karaelmas Ekspresi’yle Ankara’dan Karabük’e yaptığı yolculuk devam ediyor.

Çerkeş’te bulunan Işıklar Konağı, Piri Sani Mustafa Camii ve Sultan Murad Hamamını ziyaret eden Ersoy, 5 bin 313 metrekare kapalı alana sahip Çerkeş Kültür Merkezi temel atma törenini de bizzat gerçekleştirdi. Karaelmas Ekspresi’nin pandemi sonrasında faaliyet göstermesi için çalışmaların hız kazanacağına değinen Ersoy, Çerkeş Kültür Merkezi’nin de tüm Çerkeşlilere hayırlı olmasını dileyerek temel atma işlemeni başlatan butona bastı.

Kadim bir Medeniyete-Tarihe sahip olan ilçemiz Çerkeş’te bugün Kültür ve Turizm Bakanımız Sayın Mehmet Nuri Ersoy’u, Bakan Yardımcımız Sayın Nadir Alparslan’ı ve beraberindeki heyeti misafir ettik. Restore çalışması devam eden Işıklar Konağı, IV. Murad hamamı, Çarşı merkezinde yapılacak olan sokak sağlamlaştırılma çalışmalarını ve Pir-i Sani Camisi ve

Haber İçeriği Alt Reklamı – 750X400

Yazar Hakkında

Çerkeş Vuslat Haber Ajansının sahibi ve yöneticisiyim.

Benzer yazılar

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber İçeriği Yorum Reklamı – 750X250