Anasayfa Logo Altı Reklamı – 1150×150
Sağ Yan – 160×600
Sol Yan – 160×600
ÇERKEŞ’İN YAPAMADIĞINI ÇER-DEB KADINLARI ISTANBUL’DA YAPTI

ÇERKEŞ’İN YAPAMADIĞINI ÇER-DEB KADINLARI ISTANBUL’DA YAPTI

Haber İçeriği Üst Reklamı – 750X500

Sivil Toplum Örgütlerinin toplumsal duyarlılık içerisinde çalışmasının yegane amaç olduğunu anlatan Çerkeş Dernekler birliği Başkanı Erol Tepebaşı sadece öğrenciler için değil toplumda ihtiyaç sahibi olarak görülen her kişiye kendi yapmış oldukları Çerkeş yöresi ürünlerinin satışını yaparak yardımcı olmaya çalışmakta olduklarını birliğimiz var.

Çerkeş vuslat haber olarak  Çerkeş dernekler birliğinin  faaliyetlerini  takip ediyorum

Kendilerine bu anlamlı İstanbul’daki Çerkeş dernekleri ve Çerkeş  dışındaki hayırseverlerin yardımları ile her yıl ÇAN DEF VE  ÇAN VAK  kanalı ile  100 lerce öğrenciye aylık burs verdiklerini, ancak zaman zaman burs verirken maddi sıkıntı yaşadıklarını, bunu çözümlemek için de Kadın Emeğini Değerlendirme Kooperatifimizin ürettikleri ürünleri satarak derneğe gelir sağlamaya çalıştıklarını belirten Başkan EROL TEPEBAŞI

“Kadın Emeğini Değerlendirme Kooperatifimizin  ürettiğimiz ürünleri de satarak gelirimizi arttırmaya çalışıyoruz. Çeşitli etkinliklerle sesimizi duyuruyoruz. Yardım severlerin destekleriyle öğrencilere burs verdiğimiz gibi, ihtiyaç sahiplerine de yardım elimizi uzatıyoruz.

Kadın Emeğini Değerlendirme Kooperatifimizin ÇERKEŞ’in marka değeri taşıyan yöresel ürünleri tanıtmak ve satışını gerçekleştirmek amacıyla hayata geçireceğimiz yöresel ürünler merkezimiz kısa süre içerisinde İstanbul’da hizmet sunmaya başladık.

Bugün mesaimizi Kadın Emeğini Değerlendirme Kooperatifimizin İBB başkanımız Ekrem imamoğlu’nun Kadıköy salı pazarının kurulduğu yerde üreticiler için kurmuş olduğu pazar yerinde üretici kadınlarımızın yapmış olduğu yöresel ürünlerimizin sergilendiği kedkoop standımızı ziyaret ederek noktalandık.

 Pazar günü erken saatte mesaiye başlayarak Standımızı burada kurup üretici kadınlarımızın ürünlerini satışa sunan gönüllerimiz

Murat Özel

abime

Emrah Öncel

ve

Uğur Güney

vermiş olduğu katkılarından dolayı Gönülden teşekkürler. dedi

Haber İçeriği Alt Reklamı – 750X400

Yazar Hakkında

Çerkeş Vuslat Haber Ajansının sahibi ve yöneticisiyim.

Benzer yazılar

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber İçeriği Yorum Reklamı – 750X250