Anasayfa Logo Altı Reklamı – 1150×150
Sağ Yan – 160×600
Sol Yan – 160×600
KURŞUNLU’YU TERMAL TEDAVİNİN LİDERİ İLÇE YAPACAK

KURŞUNLU’YU TERMAL TEDAVİNİN LİDERİ İLÇE YAPACAK

Haber İçeriği Üst Reklamı – 750X500

KURŞUNLU DEVLET HASTANESİ FİZİK TEDAVİ ÜNİTESİ HİZMETE AÇILDI

​İl Sağlık Müdürlüğümüzce 20 yatak kapasiteli Kurşunlu İlçe Devlet Hastanesi bünyesinde, Fizik tedavi ve Rehabilitasyon ünitesi kurulması yönünde başlatılan çalışmalar neticesinde personel, fiziksel alan, gerekli malzeme ve teçhizat şartları sağlanmış olup, 10.08.2020 tarihi itibariyle hizmet sunumuna başlanmıştır.

 

​1 FTR Uzman Hekimi, 1 Fizyoterapist, 2 Hemşire, 1 Tıbbi Sekreterin görevli olduğu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ünitesi ile başvuran vatandaşlarımıza hızlı, etkili ve kolay ulaşılabilir sağlık hizmeti verilmesi amaçlamaktadır. Termal suyumuzun da hastanemize getirilmesi çalışmaları devam etmekte olup proje tamamlandığında kaplıca destekli, üstün nitelikli fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmeti sunulacaktır.

Kurşunlu  belediye başkanı Şakir KAYMAK sosyal medya hesabından ilçesine bu hizmeti getirenlere teşekkür etti Kaymak mesajında “Yeni açılan ünitemizin hayırlı olmasını temenni ediyor, kuruluş aşamasında gösterdikleri özverili çalışmalar için başta Sağlık Bakanı’mız Sn. Dr. Fahrettin Koca olmak üzere Milletvekilimiz  ve  Grup Başkanvekili’miz Sn.Av. M. Emin Akbaşoğlu’na,  Milletvekilimiz Sn. Salim Çivitçioğlu’na, İl Başkan’ımız Sn. Av. Abdülkadir Çelik’e, İl Genel Meclis Başkan’ımız Sn. Mustafa Çıbık’a, İl Sağlık Müdürü’müz Sn. Dr. Hüseyin Sarıkaya’ya, Hastane Başhekimi’miz Sn. Dr. Ayhan Esmer’e,  Hastane Müdürü’müz Sn. Servet Salih Kurumlu’ya  ve emeği geçen herkese şahsım ve ilçem adına teşekkür ediyorum.

Fizik Tedavi Ünitemiz ilçemize, ilimize ve bölgemize hayırlı olsun.”Dedi.

Haber İçeriği Alt Reklamı – 750X400

Yazar Hakkında

Çerkeş Vuslat Haber Ajansının sahibi ve yöneticisiyim.

Benzer yazılar

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber İçeriği Yorum Reklamı – 750X250