Anasayfa Logo Üstü Reklamı – 1150×150
Anasayfa Logo Üstü Reklamı – 1150×150
Anasayfa Logo Altı Reklamı – 1150×150
Sağ Yan – 160×600
Sol Yan – 160×600
KALİTELİ VE SÜPER EKONOMİK   KONUTLAR SATIŞA ÇIKMADAN  BİTMEK ÜZERE

KALİTELİ VE SÜPER EKONOMİK KONUTLAR SATIŞA ÇIKMADAN BİTMEK ÜZERE

Haber İçeriği Üst Reklamı – 750X500

Çerkeş ekonomisine yön veren ve en önemli yapı taşlarından biri olan inşaat ve taahhüt sektöründe yıllarca hizmet veren Işık İnşaat, İstanbul merkezli, Çerkeş’imizde hırdavat malzemeleri, baymak doğal gaz ana bayii başta olmak üzere hayvancılık ve enerji alanında büyük yatırımları olan Işık inşaatın yeni projelerini sunacağız kısa bir tanıtımını yapacağız.

 

Çerkeş’imizde hizmet veren Işık inşaat yönetim kurulu başkanı Orhan Dengiz 30 yıllık tecrübesiyle güveni ile Çerkeş’imizde başarılı projelere imza atmış bir şirkettir.

Işık İnşaat, 2000 yılından bu yana başta toplu konut projeleri olmakla beraber inşaat sektörünün farklı alanlarında Çerkeş’imizde 500 ün üzerinde projede hizmet sunmuştur.

 

Çerkeş vuslat habere konuşan Işık inşaat yönetim kurulu başkanı ORHAN DENGİZ şunları söyledi. 

“Global standartlardaki kalite ve güvenlik anlayışı ve sektöründe uzmanlaşmış kadrosuyla ışık İnşaat; projelendirmeden, anahtar teslimine kadar bütün inşaat aşamalarında müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Çerkeş’te ilk kez profesyonel çözümlerle 8650 metre alanda çocuk bahçesi yürüyüş yolları, açık otoparkı ve güçlü peyzajı olan yeni bir projeye daha imza atıyoruz. Zengin seçmekler ile 51 daire 2 dükkân 3+1 +4+1 konsepti ile satışa başladık.

 

Çerkeş’te görülmemiş nitelikte bir projedir. Proje hem konfor hem kalite hissettiren, etaplara göre iskân garantisi verilen bir projedir,

Çerkeş ilçemiz 1.deredeprem kuşağında olması sebebiyle mimar ve inşaat mühendisinden oluşan teknik kadromuzla depreme dayanıklı radyan temel sistem ve sürekli perde perde uygulaması bireysel ısıtma sistemi ve ısı yalıtımı( mantolanmalı) ekonomisini asansörü konforunu estetik bir mimari ile sizlere sunmaktan onur duyuyoruz. Çok az sınırlı satıda dairelerim kaldı. Bunlar İnci sitesinde 4+1,  3+ 1, Atkaracalar’da  3 +1, 2+1 duplex daireler  ayrıca Çerkeş  Tunahanlar karşında inşaatımız başlamaktadır. Kaliteli ve ekonomik konut sahibi olmak isteyenleri bekliyoruz. Çerkeş’in sesi Çerkeş vuslat haber bize bu imkânı verdiğiniz için teşekkür ederim. Dedi.

 

Haber İçeriği Alt Reklamı – 750X400

Yazar Hakkında

Çerkeş Vuslat Haber Ajansının sahibi ve yöneticisiyim.

Benzer yazılar

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber İçeriği Yorum Reklamı – 750X250