Anasayfa Logo Altı Reklamı – 1150×150
Sağ Yan – 160×600
Sol Yan – 160×600
DİKKAT ÇERKEŞ’TE COVİD -19 PATLAMASI

DİKKAT ÇERKEŞ’TE COVİD -19 PATLAMASI

Haber İçeriği Üst Reklamı – 750X500

Çerkeş İlçe Kaymakamı Ömer Faruk Çelik,Çerkeş ilçe Belediye başkanımız Hasan SOPACI,Çerkeş ilçe Emniyet Müdürümüz  Soner Aydemir, Çerkeş  ilçe jandarma komutanı Bayram Veyil ve Çerkeş Toplum

Sağlığı Merkezi Başkanı Dr Ebru Dişli  de eşlik etti. Korona virüs (Kovit19) tedbirleri kapsamında ilçe esnafını denetledi ve bilgilendirmede bulundu.

Korona virüs (Kovit19) tedbirleri dolayısıyla, vatandaşların yoğun alışverişte bulunduğu ekmek fırınları, market ve manavlar denetlenerek, burada çalışan personellerin ve alışveriş yapan vatandaşların uyması gereken kuralların bilgilendirmesi yapıldı.
 

Konu ile ilgi Çerkeş belediye başkanı Hasan Sobacı’da “Sizlerin sağlığı, güveni ve huzuru bizim için her şeyden önce gelir. Bunun için bugün bazı iş yerlerini denetlemeye çalıştık. Zabıta, emniyet müdürlüğümüz denetimlerini sürdürüyor, dün ve bugün ceza işlem uygulanan çok sayıda hemşerimiz var tedbiri elden bırakmayalım. Vatandaşlarımız, alışveriş yapmadan önce esnaf arkadaşlarımızdan eldivenleri talep edip, öyle alış veriş yapmalarını önemle arz ediyoruz. Mümkün olduğunca alış veriş yaparken sosyal mesafeyi korumaya özen gösterelim. Çerkeş’te vaka sayısında oldukça yüksek bir artış var Biraz sabır ve gayret ile bunun üstesinden geleceğiz inşallah” dedi.

Şimdi sizlere denetimden görüntüler sunuyoruz .kanalımıza abone olun videoları ilk siz görün

 

Haber İçeriği Alt Reklamı – 750X400

Yazar Hakkında

Çerkeş Vuslat Haber Ajansının sahibi ve yöneticisiyim.

Benzer yazılar

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber İçeriği Yorum Reklamı – 750X250