Anasayfa Logo Altı Reklamı – 1150×150
Sağ Yan – 160×600
Sol Yan – 160×600
AYHAN ÇEVİKTEN 2021 YILINDA BÜYÜK HAMLE YAPACAK

AYHAN ÇEVİKTEN 2021 YILINDA BÜYÜK HAMLE YAPACAK

Haber İçeriği Üst Reklamı – 750X500

Hamle mobilya adını Türkiye’nin en prestijli markası yaptıktan sonra 2021 Yılında Hamle İnşaatın  kurarak iş dünyasında büyük bir hamle yapmak için kolları sıvadı ,HAMLE markasını ve Ayhan Çevik ismini, güvenle kalplere kazıyan AYHAN Çevik 2021 yılında  inşaat alanında geliştirdiği konut projeleriyle sektöre öncülük etmenin, dürüst ticaret, temiz iş ve kaliteli iş yanı sıra, birçok insanın hayalinin gerçekleşmesine de ortak olmak istiyor.

2021 yılında da Ayhan Çevik Türk Anadolu insanına rol model olmaya devam edecek.

 İstanbul’da ve Türkiye’nin çeşitli yerlerinden bir birinden değerli firmaların dekorasyon mobilya ve restorasyonunu yapan birçok projeye imza atan Ayhan Çevik ile hamle mobilya artık 2021 yılından itibaren inşaat alanında, çok sayıda insanın hayatına ortak olup, kalplerde de iz bırakmak istiyor.

Hamle mobilya  Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Çevik, artık Türkiye’nin her yerinde insanların rahat bir yaşam sürmesine olanak sağlayan güzel ,depreme dayanıklı ve ekonomik konutlar yapacak olan inşaat projesini 2021 yılında hayata geçirmeyi planlıyor.

Bunun yanında  şimdiden arsalarınızı değerinde alıp, değerinde değerlendiren Ayhan Çevik  Çankırılıların gurur kaynağı olmaya devam ediyor.

Bizlerde sizler için Ayhan Çevik ile kısa bir söyleşi yaptık. Ayhan Çevik Çerkeş vuslat habere yaptığı açıklamada.

 “2020 yılında Ülke olarak zor bir süreçten geçmemize rağmen başarılı bir şekilde atlatmanın şirket olarak gururunu yaşamaktayız.

Siz kıymetli dostlarımızın desteği ve duaları İçin çok teşekkürler. Şirket olarak 2020 ve 2021 yılında yatırımlarımıza ve inşaat alanında daha aktif olarak faaliyet göstermeye karar verdik. Yeniliklere, üretmeye, en önemlisi hatasız teslim etmeye ve daha da önemlisi işin sonunda kıymetli müşterilerimizin yüzündeki o güzel tebessümü görmek ’de bize düşen taraf oluyor.”

 Bize bu fırsatı veren memleketimin gözü, kulağı, sesi Çerkeş vuslat habere teşekkür ederi başta Çankırı Çerkeşli hemşerilerimin ve Türk – İslam aleminin kurban bayramını kutlarım.” Diyerek sözlerini bitirdi.

Haber İçeriği Alt Reklamı – 750X400

Yazar Hakkında

Çerkeş Vuslat Haber Ajansının sahibi ve yöneticisiyim.

Benzer yazılar

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber İçeriği Yorum Reklamı – 750X250