Anasayfa Logo Altı Reklamı – 1150×150
Sağ Yan – 160×600
Sol Yan – 160×600
BAYRAMÖRENLİ KARDEŞLER  HAYALİNİZİ GERÇEKLEŞTİRİYOR

BAYRAMÖRENLİ KARDEŞLER HAYALİNİZİ GERÇEKLEŞTİRİYOR

Haber İçeriği Üst Reklamı – 750X500

Kardeşler Prefabrik 1999 senesinde abi Aydın Can ve Adem Can kardeşlerin kurduğu günkü heyecan şevk ile kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlara halkımıza hizmet veriyor.

Kardeşler prefabrikten Adem Can Çerkeş vuslat habere firmasını anlattı “Kardeşler prefabrik sektörüne 15 yılı aşkın süredir hizmet veren mühendislik ve teknik ekip tarafından kurulmuş olup, hızla üretim ve hizmete başlamıştır.

 Temel amaç olarak prefabrik konut, ofis, okul ve şantiye binaları yapmak için kurulan firmamız hangar, çelik binalar ve çeşitli yapılar yapmaktadır. İnsan odaklı üretim ve satış yapan firmamız siz değerli müşterilerimize rahat ve konforlu bir şekilde yaşayabileceğiniz prefabrik konutları en kısa ve en kaliteli şekilde teslim etmek bizlerin öncelikli görevidir.

 prefabrik çelik evler beton arma evlere göre daha uygun fiyata ve daha hızlı bir şekilde mal edebiliyorsunuz kışın beton arma evlere göre ısı yalıtımı daha kalitelidir.

Prefabrik yapılarımızda kullanılan tüm malzemeler TSE ve CE onaylıdır. Unutmayınız ki; hayalleriniz bizim için değerlidir. Dedi.

Çerkeş vuslat haber, ADEM Bey Neden prefabrik ev almalıyım? Prefabrik evlerin planlanması standart planlarla yapılmış olduğundan ötürü zamandan tasarruf sağlamaktadır. Fabrika üretimi sonucu elde edilen modüler parçalar demonte olarak üretilmesi nedeniyle kısa sürede montaj işlemleri tamamlanabilmektedir

Aynı zaman da bölgemiz deprem kuşağında Prefabrik evler deprem gibi olası afet durumlarında modüler yapısı nedeniyle güvenliğin en yüksek düzeyde olduğu yapılardır.

 Ayrıca evlerin arsalar üzerinde taşınabilir özellikte olması gösterilebilmekte olup, bir diğer neden olarak prefabrik ev içerisinde yapısal değişimlerin yapılabilmesidir. Prefabrik evlerin alınma nedenlerinden biri de bölgemizde 6 ay kış yaşanmakta onun için ısı ve ses yalıtımının sağlanmasıdır.

Kısa turan bey maddeler halinde size açıklayım.

İnşaat süresi, hem kısadır hem de iklim ve mevsime bağlı değildir.

Tüm maliyetler sözleşme anında belirlenerek sabitlenir.

Güçlü ısı yalıtımı sayesinde enerji tasarrufu sağlar.

Kurulduktan sonra sökülüp dilediğiniz yere taşınır.

Su basman (Zemin Betonu) dışında betona ihtiyaç duymaz. Her iklim koşulunda, güvenle kullanılır.

Daha az ve kontrol edilebilir sevkiyatlar nedeniyle nakliye giderleri düşüktür.

Binanın kısa sürede teslimi (10-45 gün) satış ve kira getirisi olarak avantaj sağlar.

Pratik hazır yapılarda toplam bina ağırlığının daha az olması nedeniyle temel maliyeti azdır.

Bakım ihtiyacı yok denilecek kadar az olmakla birlikte, yenileme ve değişiklik ihtiyaçlarına sınırsız çözümler sunabilmesi, tüm tadilat ve yenilemelerin düşük maliyetli ve kolay oluşu bina değerini ömür boyu yüksek tutar.

Modüler sisteminde üretilir. Neredeyse tüm imalatlar, projede belirlenen miktarda ve mekanik montajla uygulanabilir olduğundan malzemenin fire ve zayiatı yok denecek kadar az olur.

Tüm projelerin yalıtım özellikleri, bölgesel ve iklimsel verilere göre tasarlandığından binaya yapılan ilk harcama kısa sürede kendini amorti edebilir.

Size  özel 2 kampanya ile  sözlerimi bitiriyorum bize zaman ayırdığınız için Çerkeş vuslat habere teşekkür ederim.

işte kampanyalarımız…

 

 

 

 

reklam ilandır..

 

Haber İçeriği Alt Reklamı – 750X400

Yazar Hakkında

Çerkeş Vuslat Haber Ajansının sahibi ve yöneticisiyim.

Benzer yazılar

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber İçeriği Yorum Reklamı – 750X250