Anasayfa Logo Altı Reklamı – 1150×150
Sağ Yan – 160×600
Sol Yan – 160×600
AYHAN ÇEVİK ÇANKIRILILARIN GURUR DUYACAĞI İŞLERE İMZA ATIYOR

AYHAN ÇEVİK ÇANKIRILILARIN GURUR DUYACAĞI İŞLERE İMZA ATIYOR

Haber İçeriği Üst Reklamı – 750X500

 

Çankırı Çerkeşli hemşerimiz Hamle mobilyanın yönetim kurlu başkanı Ayhan Çevik aldığı işleri gününde ve büyük bir titizlik içinde teslim etmesin yayında işinde ki başarıları sadece İstanbul’un değil Türkiye’nin gözdesi olmasından dolayı Hamle markası Çankırı’mızın mobilyadan sonra inşaat alanında da gururumuz oldu.

Hamle mobilya yönetim kurulu başkanı Ayhan Çevik’in bu başarısının arkasında ailesi ve üç şeyin itici güç olduğunu söylüyor.

Bunlar mutlu bir aile,

Zamanında işi bitirmek için çok çalışmak, ayrıca kullandığı malzemeden tutunda tasarımında ve işçiliğinde sıkı bir disiplinine sahip olması ve yeni alanlara iş tecrübesi kazanarak adım adım girmesi Ayhan Çevik’in başarısındaki sır olarak tanımlanıyor.

 

1994’lerden itibaren Çerkeş’ten çıkıp İstanbul’un mobilya sektöründe Çankırı gururu bir marka olarak Hamle mobilyayı oluşturan hemşerimiz Ayhan Çevik, Ülke ekonomisine, istihdam alanına yapmış oldukları katkılarından isminden söz ettirmesi Çankırı markası olarak dolayı gurur duymalıyız.

 

 

Hamle mobilya bugün Çankırı /Çerkeş’ten İstanbul’a oradan namı yurt dışına kadar yayılan; mobilya üretiminden inşaat, kadar pek çok alanda başarıdan başarıya koşmaktadır

Evet, Çankırılılar Güngören’deki arsa ve gayrimenkullerinizi kat karşılığı değerlendirmek istiyorsanız İstanbul’da dost bir hemşeriniz var, Ayhan beyle irtibata geçin işte  telefonumuz

  0212 675 27 97 ve 0531 394 15 88

 

Haber İçeriği Alt Reklamı – 750X400

Yazar Hakkında

Çerkeş Vuslat Haber Ajansının sahibi ve yöneticisiyim.

Benzer yazılar

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber İçeriği Yorum Reklamı – 750X250