Anasayfa Logo Üstü Reklamı – 1150×150
Anasayfa Logo Üstü Reklamı – 1150×150
Anasayfa Logo Altı Reklamı – 1150×150
Sağ Yan – 160×600
Sol Yan – 160×600
ÇERKEŞ DEVLET HASTANEMİZİN DİYALİZ ÜNİTESİNE YENİ HİZMET BİNASI YAPILIYOR

ÇERKEŞ DEVLET HASTANEMİZİN DİYALİZ ÜNİTESİNE YENİ HİZMET BİNASI YAPILIYOR

Haber İçeriği Üst Reklamı – 750X500

Çerkeş Devlet Hastanesi. Bizim hastanemiz. Yeri gelir herkes eleştirir, göz doktoru yok, kalp doktoru yok , zaman zaman hasta sevkinde yaşanan sıkıntılar, neden oraya sevk edilmiyor buraya sevk ediliyor v.b. Haklı olduğumuzu düşündüğünüz durumlarda  acımasızca eleştirdiğimiz sağlık çalışanları.

Oysa bir nizam kanun çerçevesinde işleyen bir sistem var. Ve bu sisteme uymak zorunda olan, görevlerini yapmaya çalışan yönetim, doktorlar  hemşireler ve sağlık çalışanları.  Nüfusumuz oranında hizmet geliyor fakat bizim gözümüzde burası nüfusuna göre olması gereken şekilde en iyi hizmeti veriyor. Daha önceki canlı yayında bunu sizler anlattık.

Bizim haklı olduğumuz yerlerde var. Birileri görevini iyi yapmayabilir şikâyet ederiz. Söyleriz uyarımızı yaparız ama bir iki personel yüzünden de Çerkeş Devlet Hastanesi çalışanlarının tümüne eleştiri yapamayız.

İşte diyaliz hastalarının umutla beklediği diyaliz ünitesini alanı genişliyor. Israrla bu işin takipçisi olan Hastane Müdürümüz Mustafa OKUR  gecesini gündüzüne katarak 5 yataklı olan Diyaliz Ünitesini 10 yataklı Diyaliz Merkezine dönüştürme mücadelesinde. Amaç daha fazla kişiye hizmet verebilmek. Yazın memleketimize gelmek isteyipte diyaliz olacak yer bulamadığı için gelemeyen hastaların yarasına merhem olmak. Onların derdine çare olabilmek.

Hastanenin sosyal medya hesabından yapılan açıklama şu şekilde;

Çerkeş Devlet Hastanemizin Diyaliz Ünitesi Genişletme ve Revizyonu İnşaatı  başlamıştır. Ağustos ayı içinde teslim edilmedi beklenmektedir. Yeni Diyaliz Ünitesinin inşaatının tamamlanmasıyla beraber alanın büyüklüğü 9+1 yatak kapasiteli olarak hizmet verecek şekilde planlanmıştır.

Ben bir kez daha başta Hastane Müdürü Mustafa OKUR olmak üzere Hastane Yönetimini ve  hastane müdürümüze tam destek veren çankırı milletvekili Salim Çivitcioğluna ve emeği geçen herkese İlçem adına teşekkür ederim.

 

Haber İçeriği Alt Reklamı – 750X400

Yazar Hakkında

Çerkeş Vuslat Haber Ajansının sahibi ve yöneticisiyim.

Benzer yazılar

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber İçeriği Yorum Reklamı – 750X250