Anasayfa Logo Altı Reklamı – 1150×150
Sağ Yan – 160×600
Sol Yan – 160×600
BÖLGENİN EN BÜYÜK HAYVAN PAZARINDA SONA GELİNİYOR

BÖLGENİN EN BÜYÜK HAYVAN PAZARINDA SONA GELİNİYOR

Haber İçeriği Üst Reklamı – 750X500

Çerkeş Hayvan Satış Yeri ve Canlı Hayvan Borsası Açılışına Hazırlanıyor.
Çerkeş Merkez İstasyon mahallesinde tüm bölgeye hizmet verecek Çerkeş Hayvan Pazarı ve Canlı Hayvan Borsası İçin Tesis Kurma İzin Belgesi verildi.

Çerkeş Merkezde Kurulacak olan bu tesis 868 büyükbaş ve 600 küçükbaş hayvan kapasiteli olup, ayrıca sosyal donatılarıyla ( Restoran, kafe, çay salonu, wc, duş, otopark vb.) yetiştiricilerimizin ve hayvan pazarına gelen ziyaretçilerin her türlü ihtiyaçlarını karşılayacak özellikleri ile bölgenin en modern tesislerinden biri olacaktır.
Açılacak bu tesis başta ilimiz olmak üzere, İç Anadolu ve Karadeniz bölgesindeki civar illere hizmet verecek olup, daha sağlıklı ve güvenilir hayvan ticaretinin adresi olacaktır.


Tesisin İlimiz, Bölgemiz ve Ülkemiz hayvancılığına hayırlı olmasını, yetiştiricilerimize bol kazançlar getirmesini temenni eder, Tesisin kurulmasına kaynak ayıran ve mesai harcayan Başta Çerkeş Belediye Başkanı Hasan SOPACI olmak üzere tüm emeği geçen herkese Çankırı Hayvan Yetiştiricileri adına teşekkür ederiz. Dediler bu sözler bize ait değil Çankırı tarım ve orman il müdürlüğü söylüyor ve resmi sosyal medya sitesinden de yayın yapıyor.

Çerkeş belediye başkanı Hasan SOPACI “İnşallah en kısa zamanda İlçemizde;
yaklaşık 20 yıl sonra RESMİ çalışan ve bölgenin en büyük, modern, hayvan pazarına kavuşacak.” Diyerek mesajını verdi. Bizlerde ramazan bayramında sizlere bu haberi sunmaktan onur duyuyoruz

Haber İçeriği Alt Reklamı – 750X400

Yazar Hakkında

Çerkeş Vuslat Haber Ajansının sahibi ve yöneticisiyim.

Benzer yazılar

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber İçeriği Yorum Reklamı – 750X250