Anasayfa Logo Altı Reklamı – 1150×150
Sağ Yan – 160×600
Sol Yan – 160×600
ALKIŞLAR BU KEZ EROL TEPEBAŞI VE ARKADAŞLARINA

ALKIŞLAR BU KEZ EROL TEPEBAŞI VE ARKADAŞLARINA

Haber İçeriği Üst Reklamı – 750X500

İstanbul Çerkeş Dernekler Birliğimizin faaliyetleri durmadan devam ediyor dernekler birliği başkanı Erol tepebaşı ve yönetimi Çerkeşlilerden büyük takdir aldı İstanbul’daki Çerkeşlilerin sorun giderme merkezi gibi çalışan Çerkeş dernekler birliği her geçen gün çığ gibi büyüyor.

Sizlerde derneğe üye olmadıysanız hemen üye olun katkıda bulunmak istiyorsanız sigortası bu birliğe yaptırın bağışlarınızı derneğe yaptırın çünkü buralardan geçek bağışlar yardımlar dayanışmada ve öğrencilerimize burs olarak Çerkeşli hemşerilerimize geri güdüyor.

Ramazan ayında Çerkeş Dernekler Birliğimizin sponsorluğunda Kadın Emeğini Değerlendirme Kooperatifimiz üyesi kadınları tarafından hazırlanan el emeği yöresel ürünlerimizin de yer aldığı Ramazan kolilerimizi hazırlayarak dernek başkanlarımıza ihtiyaç sahibi hemşerilerimize ve gönül dostlarımıza dağıtılmak üzere teslim etmeye devam ediyor.

Her hafta 100 koli dağıtarak ihtiyaç sahibi hemşerilerimiz ve gönül dostlarımızın sıkıntılarını azaltmayı hedefliyor. Bu zor günlerde tüm hemşerilerimi ve gönül dostlarımızı Bu organizasyona desteğe bekliyoruz

Haber İçeriği Alt Reklamı – 750X400

Yazar Hakkında

Çerkeş Vuslat Haber Ajansının sahibi ve yöneticisiyim.

Benzer yazılar

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber İçeriği Yorum Reklamı – 750X250