Anasayfa Logo Altı Reklamı – 1150×150
Sağ Yan – 160×600
Sol Yan – 160×600
COVİD-19 SAVAŞINDA ŞAKİR BAŞKANA Granito Grarto Granit  TAM DESTEK

COVİD-19 SAVAŞINDA ŞAKİR BAŞKANA Granito Grarto Granit TAM DESTEK

Haber İçeriği Üst Reklamı – 750X500

Kurşunlu’da faaliyet gösteren Granito Grarto Granit fabrikası Kurşunlu Belediyesi halka dağıtılması için özel olarak yaptırmış olduğu maskelerden halkında faydalanması için Dt. Şakir KAYMAK başkanımıza teslim etti.

 Ülkemizde hızla yayılmaya devam eden koronavirüse karşı alınan tedbirler kapsamında, ülke çapında büyük başarıya imza atarak en az kayıpla il ve ilçelerimizde yoğun çaba ve uğraş var kurşunlu belediye ekiplerimiz ilçemizde kurulan pazar yerlerinde, esnafa ve vatandaşlara maske dağıttı.

Koronavirüsün ortaya çıktığı ilk andan itibaren düğmeye basan Belediye Başkanımız Dt. Şakir kaymak, belediyemizin tüm imkânlarını seferber etti

İşte bu seferberliğe ilçedeki kurumlardan Granito Grarto Granit fabrikası katıldı.

Çerkeş vuslat habere açıklama yapan kurşunlu belediye başkanı Dt. Şakir kaymak “İlçemizde faaliyet gösteren Granito Grarto Granit Fabrikası Müdürü’müz Sn. Mehmet Yaşar ziyaretimize gelerek esnafımıza dağıtılmak üzere getirdiği maskeleri belediyemize teslim etti. Granit Fabrikamıza ilçem ve şahsım adıma teşekkür ediyorum. Dedi.

 

Kurşunlu genelinde dezenfektan çalışmalarına hızlı bir şekilde başlayan belediye ekiplerimiz, rutin olarak yaptığı ilaçlama çalışmalarının yanı sıra pazar yerlerinde vatandaşlara ve esnafa maske dağıtımı yaptı.

Pazar yerlerinin giriş ve çıkışlarında halkın ateşini de ölçen belediye ekiplerimiz, esnafın maskelerini takarak ürünlerini satmaları konusunda uyarılarda bulundu.

 ‘ her şey kurşunlu halkı için ’ sloganıyla hareket eden Başkanımız kaymak ve ekibi, alınan tedbirler kapsamında örnek bir uygulamaya imza atıyor.

Haber İçeriği Alt Reklamı – 750X400

Yazar Hakkında

Çerkeş Vuslat Haber Ajansının sahibi ve yöneticisiyim.

Benzer yazılar

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber İçeriği Yorum Reklamı – 750X250