Anasayfa Logo Altı Reklamı – 1150×150
Sağ Yan – 160×600
Sol Yan – 160×600
GÜN  PAYLAŞMA DAYANIŞMA GÜNÜDÜR

GÜN PAYLAŞMA DAYANIŞMA GÜNÜDÜR

Haber İçeriği Üst Reklamı – 750X500

 Hatırlarsanız https://www.cerkesvuslathaber.com/yerel-basin/kotu-gunde-belli-oldu-cankiri-sevdasi-yalanmis/2493  yazmıştım Çankırı’nın abisi yok diye. Çankırı sevdanız yalanmış diye. Bu yazının ardından bazı iş insanları ve federasyon başkanları kendi çapında yardım etmeye başladı, bu yapılan yardımlar yeterli düzeyde mi kesinlikle hayır ama bir yerde birilerinin başlaması gerekiyordu. İşte Bu zorlu süreçte sessiz kalmayan isimlerden birisi de yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirdiği büyük projelerle adından söz ettiren Sucu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Sucu oldu.

Başarılı iş adamı Uğur Sucu korona virüs nedeniyle işleri aksayan, işini kaybeden, ekonomik sıkıntı yaşayan vatandaşlara yardım elini uzattı.

Çankırı’da yaşayan 1000 aileye teslim edilmek üzere gıda kolileri hazırlattı.

Geçtiğimiz günlerde gıda kolileri Çankırı merkezde ve bazı ilçelerde dağıtılmaya başlanılırken, yardımların Çankırı’nın tüm ilçelerine ulaştırılacağı öğrenildi.

Bizi biz yapan, faklı kılan da işte bu tablo. Bizler de iş adamları olarak bu top yekûn mücadeleden geri kalamayız, kalmamalıyız. Gün devlet millet el ele bütünleşme, paylaşma, dayanışma günüdür.

O zaman hadi bakalım diyoruz darısı diyer iş insanlarının  STK başkanlarının başına.

 

Haber İçeriği Alt Reklamı – 750X400

Yazar Hakkında

Çerkeş Vuslat Haber Ajansının sahibi ve yöneticisiyim.

Benzer yazılar

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber İçeriği Yorum Reklamı – 750X250