Anasayfa Logo Altı Reklamı – 1150×150
Sağ Yan – 160×600
Sol Yan – 160×600
GÖZDE VE TARİHİ AYNALI FIRIN PAKET SERVİSİNİ HIZLANDIRDI

GÖZDE VE TARİHİ AYNALI FIRIN PAKET SERVİSİNİ HIZLANDIRDI

Haber İçeriği Üst Reklamı – 750X500

Çerkeş belediye başkanı Hasan SOPACI halk sağlığının ne kadar önemli olduğunu biliyoruz  çalışmalarmız devam ediyor Tedbir amaçlı olarak ilçemizde Cuma namazı öncesi ilçemiz merkez camileri, parklar ve toplu kullanım alanları koronavirüs tehdidine karşı dezenfekte edildi. Temizlik ve dezenfekte çalışmaları ile virüsle mücadele çalışmaları aralıksız devam ediyor.

 Halkımızın ortak kullanım alanları olan Şehirlerarası Otobüs Terminali ve İlçe Gençlik Spor Salonu dezenfekte ediliyor.  

Çerkeş Belediyesi Zabıta Amirliği ekipleri tarafından Corana virüs bahanesiyle fiyat artışına karşı marketler ve eczanelerde denetimler başlatıldı. Zabıta ekipleri ilçemizdeki market ve eczanelerde hijyen, eldiven ve maske denetimlerinde bulundu. Fiyatları inceleyen zabıta ekipleri, fiyat artışı yaşanıp yaşanmadığını kontrol etti. Zabıta ekipleri özellikle eczanelerde maske ve dezenfeksiyon malzemelerinin olmadığını tesbit etti temini konusunda uyarıda bulundu.”dedi.

Ayrıca duyarlı esnaflarımızdan GÖZDE PİDE KEPAB BAKLAVA SALONU ve TARİHİ AYNALI FIRIN Sağlık bakanlığımızın önlemleri konusunda yapilan uyarıları dikkate alarak  hijyen çalışmalarını her gün  yapmakta ve  müşterilerinin  mağdur olmaması için evlere paket daha da hızlı ve hijyen şekilde yetiştirmeye çalışıyorlar.

 

Haber İçeriği Alt Reklamı – 750X400

Yazar Hakkında

Çerkeş Vuslat Haber Ajansının sahibi ve yöneticisiyim.

Benzer yazılar

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber İçeriği Yorum Reklamı – 750X250