Anasayfa Logo Altı Reklamı – 1150×150
Sağ Yan – 160×600
Sol Yan – 160×600
COVİT-19 KARŞI ALDIĞI ÖZEL ÖNLEMLER İLE ÖZLEM DÖNER HAZIR .YA SİZ?

COVİT-19 KARŞI ALDIĞI ÖZEL ÖNLEMLER İLE ÖZLEM DÖNER HAZIR .YA SİZ?

Haber İçeriği Üst Reklamı – 750X500

Ankara’da hizmet veren bir Çerkeş markası olan Özlem döner  Ankara’da  gerek lezzeti, gerekse kriz dönemlerinde aldığı önlem ile hem Çankırıların gururu oldu, hem de Ankara’da  dönerin kralı oldu.

Huzurlu,sakin, nezih ve Hijyenik, önlemleri  Özlem Döner Çerkeş ışıldağında yetişmiş hayvanların etlerindeki lezzetlerin yer aldığı menüsüyle, Özlem Döner yepyeni deneyimler sunuyor.

Bu kriz günlerinde gönül rahatlığı ile ziyaret edebilineceğiniz  güvenle geleceğiniz konoro virüsüne karşı vücut direncini artıran özel et çorbası  sadece  Özlem Döner’de.

İyi yemeye, farklı lezzetler denemeye, kendine bir ziyafet çekmeye güvenli bir ortamda döner yemeye Özlem Döner geliniz, çünkü iş disiplini ile hijyenliye verdiği önem ile  Özlem döner Ankara’nın  en ünlü döneri olma yolunda

Özlem döner işletme ortaklarında işletme genel müdürü Müslüm ERCAN Çerkeş vuslat haber ajansına verdiği bilgide korona (covid-19) virüsüne karşı Özlem döner şubelerinde alınan önlemleri anlattı:”öncelikle personelimiz  periyodik muayenesinden önce yeniden sağlık kontrolünden geçirdik.her akşam kapanışta masa sandalyeler ortak kullanım alanları ilaçlı  su ile dezenfekte ediyoruz.en önemlisi de daha önceki deli dana hastalığında olduğu gibi bu zaman  zarfında kendi çiftliğimizin hayvanlarını kesiyor dışarıdan et almıyoruz.”Dedi. 

 Bizlerde bir Çerkeş markası olan Özlem dönerin hassasıyetinden dolayı teprik ediyoruz bol kazançler diliyoruz Çankırılı tüm hemşerilerimizi bekliyoruz

 

 

MÜŞTERİLERİMİZİN DİKKATİNE !

KORONA (Covid-19) VİRÜSÜNE KARŞI İŞLETMEMİZDE ALINAN ÖNLEMLER:

  1. Tüm yeme içme ve etkinlik alanlarımızın girişine siz değerli müşterilerimiz ve personellerimizin kullanımı amacı ile alanında uzman tedarikçilerimizden temin ettiğimiz alkol bazlı el dezenfektan üniteleri yerleştirilmiştir.
  2. İşletmemizde el temasının yoğun olduğu noktaları (masa, sandalye, merdiven korkulukları, kapı kolları, yüzeyler vb… ) bulaşma  riskine karşı yine alanında uzman tedarikçilerimizden temin ettiğimiz yüzey dezenfektanları ile  dezenfekte etmekteyiz.
  3. Yiyecek, içecek üretiminin gerçekleştiği mutfak alanları, lokanta ve cafe alanları, etkinlik alanlarımız ve salonlarımız periyodik olarak dezenfekte edilmekte ve ortam hijyen seviyesi ölçümlerle takip edilmektedir.
  4. Tüm personelimize işyeri hekimi, gıda mühendisi ve iş güvenliği uzmanından oluşan ekibimiz tarafından korona virüsü, bulaşıcı kaynakları, korunma yöntemleri, belirtileri ve alınması gereken ekstra hijyen uygulamaları konulu gerekli eğitimleri tamamlayarak farkındalık yarattık.
  5. İşletme ortak kullanım alanlarımıza  müşteri ve personellerimiz için salgına karşı alınması gereken önlemler, hastalığın belirtileri, korunma yöntemleri, bulaşma kaynakları gibi bilinçlendirici tanıtım broşür ve afişleri yerleştirdik.
  6. Lavabo, tuvalet ve ortak kullanım alanlarımızdaki zemin ve yüzey temizliklerinin sıklıklarını ve kullanılan kimyasalların konsantrasyonlarını insan sağlığını etkilemeyecek oranda arttırdık.
  7. Gıda ve müşterilerimiz ile temas eden ve risk potansiyeli taşıyan malzemelerimizi tek kullanımlık malzemeler olacak şekilde revize ettik.
  8. Yerel ve ulusal otoriteler tarafından yayınlanan tüm genelge ve talimatların takibini siz değerli müşterilerimiz adına yapıyor, halk sağlığının tesisi ve devamı için tüm önlemlerimizi sizler adına proaktif bir yaklaşımla takip ederek ivedi şekilde yerine getiriyoruz.

Rezervasyonlarınız için:
Çankaya Yıldız   : 0312 442 84 61

Çukurambar: 0312 286 84 61

 

 

Haber İçeriği Alt Reklamı – 750X400

Yazar Hakkında

Çerkeş Vuslat Haber Ajansının sahibi ve yöneticisiyim.

Benzer yazılar

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber İçeriği Yorum Reklamı – 750X250