Anasayfa Logo Altı Reklamı – 1150×150
Sağ Yan – 160×600
Sol Yan – 160×600
ÇERKEŞ LI SATILMIŞ AKTAŞ TARİHİ AYNALI FIRINLA TÜM ANKARA’DA ÖRNEK OLUYOR

ÇERKEŞ LI SATILMIŞ AKTAŞ TARİHİ AYNALI FIRINLA TÜM ANKARA’DA ÖRNEK OLUYOR

Haber İçeriği Üst Reklamı – 750X500

 

Tarihi Aynalı Fırın Restaurant & Pastane & Cafe, yeni tip COVİD-19 virüsüne karşı tüm önlemini aldı. İşletme sahibi Satılmış Aktaş çerkeş vuslat habere yaptığı açıklamada “Müşterilerimizin sağlığı ve güveni bizim için her zaman ön planda gelmektedir.Tüm önlemlerimizi aldık. Bütün müşterilerimizi Tarihi Aynalı Fırın Restaurant & Pastane & Cafe’de gönül rahatlığıyla misafir etmeye hazırız Farkı coğrafyalardan çaylar, kahve, yemek ve unlu ürünleri.


Yeni lezzetler denemeye
Tarihi Aynalı Fırın Restaurant & Pastane & Cafe davet ediyoruz, huzurlu ve ferah bir atmosferde, , arkadaşlarınızla vakit geçirebileceğiniz, işlerinizi yürütebileceğiniz, toplantılarınızı yapabileceğiniz; çeşitli, farklı lezzetleri; rahat ve keyifli ortamıyla Tarihi Aynalı Fırın Restaurant & Pastane & Cafe siz Çankırılı  hemşerilerimizi bekliyor.

MÜŞTERİLERİMİZİN DİKKATİNE !

KORONA (Covid-19) VİRÜSÜNE KARŞI İŞLETMEMİZDE ALINAN ÖNLEMLER:

 1. Tüm yeme içme ve etkinlik alanlarımızın girişine siz değerli müşterilerimiz ve personellerimizin kullanımı amacı ile alanında uzman tedarikçilerimizden temin ettiğimiz alkol bazlı el dezenfektan üniteleri yerleştirilmiştir.
 2. Tüm personelimizin işletmeye girişinde sağlık durumları kontrol edilmekte ve vücut sıcaklıkları ölçülerek takip edilmektedir.
 3. İşletmemizde el temasının yoğun olduğu noktaları (masa, sandalye, merdiven korkulukları, kapı kolları, yüzeyler vb… ) bulaşı riskine karşı yine alanında uzman tedarikçilerimizden temin ettiğimiz yüzey dezenfektanları ile sık sık dezenfekte etmekteyiz.
 4. Yiyecek, içecek üretiminin gerçekleştiği mutfak alanları, lokanta ve cafe alanları, etkinlik alanlarımız ve salonlarımız nano gümüş iyon teknolojili uygulama ile periyodik olarak dezenfekte edilmekte ve ortam hijyen seviyesi ölçümlerle takip edilmektedir.
 5. Tüm personelimize işyeri hekimi, gıda mühendisi ve iş güvenliği uzmanından oluşan ekibimiz tarafından korona virüsü, bulaşı kaynakları, korunma yöntemleri, belirtileri ve alınması gereken ekstra hijyen uygulamaları konulu gerekli eğitimleri tamamlayarak farkındalık yarattık.
 6. İşletme ortak kullanım alanlarımıza  müşteri ve personellerimiz için salgına karşı alınması gereken önlemler, hastalığın belirtileri, korunma yöntemleri, bulaşı kaynakları gibi bilinçlendirici tanıtım broşür ve afişleri yerleştirdik.
 7. Lavabo, tuvalet ve ortak kullanım alanlarımızdaki zemin ve yüzey temizliklerinin sıklıklarını ve kullanılan kimyasalların konsantrasyonlarını insan sağlığını etkilemeyecek oranda arttırdık.
 8. Gıda ve müşterilerimiz ile temas eden ve risk potansiyeli taşıyan malzemelerimizi tek kullanımlık malzemeler olacak şekilde revize ettik.
 9. Yerel ve ulusal otoriteler tarafından yayınlanan tüm genelge ve talimatların takibini siz değerli müşterilerimiz adına yapıyor, halk sağlığının tesisi ve devamı için tüm önlemlerimizi sizler adına proaktif bir yaklaşımla takip ederek ivedi şekilde yerine getiriyoruz.
 10.  
Haber İçeriği Alt Reklamı – 750X400

Yazar Hakkında

Çerkeş Vuslat Haber Ajansının sahibi ve yöneticisiyim.

Benzer yazılar

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber İçeriği Yorum Reklamı – 750X250