Anasayfa Logo Altı Reklamı – 1150×150
Sağ Yan – 160×600
Sol Yan – 160×600
ÇER-DEF BU KEZ ÇERKEŞ’TE TOPLANDI

ÇER-DEF BU KEZ ÇERKEŞ’TE TOPLANDI

Haber İçeriği Üst Reklamı – 750X500

Çerkeş Dernekler Federasyonu’nun şubat ayı istişare toplantısını  köy dernek yöneticileri ve köylerimizin Dernek Başkanları ile Çerkeş belediyesinin ev sahipliğinde  Fişekali konağında bir araya gelerek yaptı.

Çerkeş belediye başkanı Hasan paşanın birlik beraberlik mesajı vermesi ve bu yıl yapılacak olan bir proje ile ilgili bilgi vermesi katılımcıları sevindirdi.

Çer-def başkanı Şenel Yalçın işe Çerkeşliler gecesindeki başarıdan dolayı tüm başkanları tebrik etti ve yıllardır federasyonun hayali olan bir binayı Çerkeş dernekler federasyon Başkan ve yönetimin girişimleri sonuçunda   Keçiören belediye başkanı Turgut ALTINOK tarafından iki adat dükkanın ÇER-DEF federasyonumuza  tahsis edildiğinin müjdesi verildi . Aynı zamanda bir daha  birlik eğlencenin Çerkeş’te yapılacağının müjdesini verdi.

Saçak belediye başkanı Ramazan Yarım ve Ak parti ilçe başkanı Salih Tarın ise her zaman federasyona desteklerini sunacaklarını ifade etti. Ak parti il genel meclis üyesi Hayati Kaya ise 52 köy ödeneği geldiğini ama bizim mahalleler ile birlikte 97 köyümüz olduğunu söyledi tüm çalışma çabaların bu adaletsizliği ortandan kaldırmak için olduğunu ifade etti.

 

Bir otobüs ile gelen  federasyon yöneticileri 12’nın bahçesinde çay içerek Çerkeş’ten alış veriş yaparak  ilçemizden ayrıldılar

Şimdi sizlere Çerkeş vuslat haber ayrıcalığı ile Çerkeş’teki toplantıyı sunuyorum.

Haber İçeriği Alt Reklamı – 750X400

Yazar Hakkında

Çerkeş Vuslat Haber Ajansının sahibi ve yöneticisiyim.

Benzer yazılar

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber İçeriği Yorum Reklamı – 750X250