Anasayfa Logo Altı Reklamı – 1150×150
Sağ Yan – 160×600
Sol Yan – 160×600
ÇERKEŞ YİNE KARANLIKLAR İÇİNDE

ÇERKEŞ YİNE KARANLIKLAR İÇİNDE

Haber İçeriği Üst Reklamı – 750X500

Çerkeş’te yıllardır süren bir türlü düzelmeyen elektrik kesintileri vatandaşlar da esnafı da sanayiciyi de  canından bezdirdi.

Çerkeş vuslat haber  tarafından hazırlanan her akşam saat 20:00 başlayan VUSLAT AKŞAMLARI elektrik kesintisi  nedeniyle karanlıkta pc şarj bitinceye kadar yapıldı VUSLAT AKŞAMLARINA katılan  vatandaşlar yorumlarında kesintiden dolayı yaşadıkları sıkıntıları dile getirdiler, evlerde bulunan küçük bebeklerin, yaşlı hastaların sıkıntılarını, esnaflarımız ve sanayicilerimiz ise iş gücü kaybını maddi zararlarını bu sebebden karşılaştıkları sıkıntıları dile getirdiler.

İşte size gelen yorumlardan bir kısmı

Çankırı milletvekilimiz Salim ÇİVİTCİOĞLU na bu sorunu yaklaşık 2 yıldır söylüyorduk,Salim vekilimizin ve Hasan Paşanın girişimleri ile nihayet sorunun çözüleceği yönünde bilgiyi Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Mustafa Varank  almıştık.

 Çerkeş organize sanayisine   ilçenin ve sanayicin bütün elektrik ihtiyacını karşılayacak indirme trafonun kurulacağının müjdesini verdi.

Ama 6 ay geçti hala değişen bir şey yok artık hiçbir şey eskisi gibi olmayan çerkeş’te sobalar evlerden kalktı artık elektriğe ve doğalgaza bağımlı haldeyiz  bu ikisinden bir tanesi olmasa şehir de yaşam felç oluyor.

Son olarakta Çankırı milletvekilimiz Salim ÇİVİTCİOĞLU ve Çerkeş belediye başkanı Hasan Sopacı 2 gün önce Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Mustafa Varank’ı ziyaret ederek ilçemizde sıkıntıları tekrarladılar ve yeni projeleri sundular

 

Elektrik enerjisinin hırsızlar tarafından çalınmasının  bedelini  ödeyen bizleriz,faturaların okunması diye haksız ve aptalca faturaya yansıyan bedelini ödeyen bizleriz,bir gün faturayı geç ödesek elektriği kesilen, açma kapama bedeli ödeyen bizleriz,tüm bunlar karşısında sessiz kör ve sağır olan yine bizleriz, bu durumda en büyük suçlu da biziz çünkü her zaman söylediğim gibi sormayan sorgulaman toplum olduk.

 

 

 

 

Haber İçeriği Alt Reklamı – 750X400

Yazar Hakkında

Çerkeş Vuslat Haber Ajansının sahibi ve yöneticisiyim.

Benzer yazılar

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber İçeriği Yorum Reklamı – 750X250