Anasayfa Logo Altı Reklamı – 1150×150
Sağ Yan – 160×600
Sol Yan – 160×600
HIRSIZ  MÜTEAHHİTLER YAKTI ÇERKEŞ’İ

HIRSIZ MÜTEAHHİTLER YAKTI ÇERKEŞ’İ

Haber İçeriği Üst Reklamı – 750X500

HIRSIZ  MÜTEAHHİTLER YAKTI ÇERKEŞ’İ

Şimdi Çerkeş’te halı saha kullanılmaz bir halde ve sosyal medyada Çerkeş belediye başkanı Hasan SOPACI’YA sitem ediyor. Hani halk haksızda sayılmaz bir an önce yapılmalı.

 Hasan Paşa 2014 yılı seçimde vaat ettiği gençlere futbol oynaması için söz verdiği halı sahayı yaptırdı. Asıl sorun ne? Asıl sorun Hasan Paşa uzman değil, bu sahada ne malzeme nasıl kullanılmış bilmez.

 Fakat her zaman devlete kene gibi yapışan aşağılık firma ve mühendisler var, bu firmalar uygun olmayan adi malzeme kullanımı ile işi yapıp, parasını devletten tıkır tıkır alıyorlar, işte sorun bu şerefsiz müteahhitlerde, bu aşağılık insanların yaptığı hile sonra ortaya çıkıyor ama bu adi insanlara bir şey yapılamıyor.

 Neden mı?

 En büyük çıkmaz, yolsuzlukların mevzuata uygun olması. Ama her şeyini mevzuata uydurmuşlar. Yani ne Hasan Paşa nede bir başkasının elinden bir şey gelmiyor. Bu insancıl bir durum, bu ahlakı bir durum Yolsuzluğu tespit ediyorsunuz ama bir şey yapamıyorsunuz

Bir uzman olan halı saha işleri yapan hemşerimize bizim halı sahayı sorduk,

Çerkeş kapalı halı saha eksikleri

42 lik borularlar uzunlamasına takviyeler atılması gerekiyor

Kale arkaları 89 lük borularlar yenilenmesi ve güçlendirmesi gerekiyor

Her 6mt bir çaprazlar atılması gerekiyor

Kırılan kapı yenilenmesi gerekiyor çelik aksamın bütün sahanın kaynakları yenilenmesi gerekiyor ve eski branda atılıp yeniden bütün sahaya branda çekilmesi gerekiyor birde yaz aylarında açılması için sahanın iki uzun kenarları 3mt yüksekliğe kadar branda açılabilir olmalı

Bizlerde halı sahanın en kısa zamanda yapılacağı duyumunu aldık bu konuda açıklama Hasan Paşa tarafından girişimler başladığını öğrendik.

Haber İçeriği Alt Reklamı – 750X400

Yazar Hakkında

Çerkeş Vuslat Haber Ajansının sahibi ve yöneticisiyim.

Benzer yazılar

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber İçeriği Yorum Reklamı – 750X250