Anasayfa Logo Altı Reklamı – 1150×150
Sağ Yan – 160×600
Sol Yan – 160×600
HASAN PAŞA İSTEDİĞİNİ ALDI

HASAN PAŞA İSTEDİĞİNİ ALDI

Haber İçeriği Üst Reklamı – 750X500

Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sn. Mehmet Cahit Turhan’ı tüm uğraşlara ve girişimlere rağmen bir türlü Çerkeş’e getiremedik. Hasan Paşa ‘da madem Çerkeş’e bakanımız gelmiyor, biz ona gider bizde isteklerimizi Çankırı’da size iletiriz diyerek Çankırı’da karşıladı.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sn. Mehmet Cahit Turhan’ı yoğun programına rağmen belediye başkanı Hasan Paşa ilçemizin ulaşım ile ilgili sorunlarını bir bir anlattığını öğrendik. Çerkeş vuslat haber ajansın öğrendiği bilgiye göre Çerkeş organize sanayi bölgesindeki yol, Aliözü kavşağı göbek yapımı, yılan hikâyesine dönen Kızılcahamam tünelini, birçok ölümlü kazaya sebep olan Saçak göbeği ve Kadıözü köyüne ne yapılacak göbekler için taleplerde bulunulmuş.

Ayrıca bakana Çerkeş baklavası ikram eden Hasan Paşa Çankırı’dan oldukça memnun ayrılmış gözüküyor. 

Çerkeş belediye başkanımız Hasan Sopacı sosyal medyadan yapmış olduğu açıklamada ise “Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sn. Mehmet Cahit Turhan’ı Çankırı’da ve Çerkeş’te karşılayarak İlçemizin İsteklerini kendilerine arz ettik, taleplerimizi ilettik. İlçemize göstermiş olduğu ilgileri ve destekleri için teşekkür ederim.Diyerek bir mesaj yayınladı

Haber İçeriği Alt Reklamı – 750X400

Yazar Hakkında

Çerkeş Vuslat Haber Ajansının sahibi ve yöneticisiyim.

Benzer yazılar

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber İçeriği Yorum Reklamı – 750X250