Anasayfa Logo Altı Reklamı – 1150×150
Sağ Yan – 160×600
Sol Yan – 160×600
BAKAN MEHMET CAHİT TURHAN’DAN KURŞUNLU’YA YENİ YIL HEDİYESİ

BAKAN MEHMET CAHİT TURHAN’DAN KURŞUNLU’YA YENİ YIL HEDİYESİ

Haber İçeriği Üst Reklamı – 750X500

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan ilimize ve ilçemiz Kurşunlu’ya gelerek çeşitli ziyaret ve incelemelerde bulundu. Milletvekilleri Av. Muhammet Emin Akbaşoğlu, Salim Çivitcioğlu, Valimiz Hamdi Bilge Aktaş Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Ayrancı, İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy, İl Jandarma Komutanı Hıdır Ayçiçek, İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Çıbık, Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanı Abdulkadir Çelik, Çerkeş belediye başkanı Hasan Sopacı,Kurşunlu belediye başkanı Şakir Kaymak , llgaz belediye başkanı Mehmet Öztürk, Atkaracalar belediye başkanı Harun Oflaz, diyer belediye başkanları ve daire amirleri ve STK temsilcileri tarafından karşılanan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan’a Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu ile ilgili bölge müdürleri eşlik etti.

 Çankırı Belediye Başkanlığı ve Çankırı Adalet ve Kalkınma Partisi İl Başkanlığını ziyaret eden Bakan Mehmet Cahit Turhan ve beraberindeki heyet bu ziyaretlerinin ardından Kurşunlu ilimizde çalışmaları devam eden Korgun-Kurşunlu karayolunda incelemelerde bulunarak, karayolları şantiyesinde yetkili personellerden çalışmalar hakkında ayrıntılı bilgi aldı.

Şantiyeden ayrıldıktan sonra Kurşunlu Belediye Başkanı Dt.Şakir KAYMAK’ın düzenlemiş olduğu yemek programında, vatandaşlar ile bir araya gelen Bakan Mehmet Cahit Turhan, bu programın ardından Orta Belediye Başkanlığı ve Şabanözü Belediye Başkanlığına ziyarette bulunarak vatandaşlar ile bir araya geldi.

Cumhurbaşkanı, Bakan Turhan’a “İl Başkanımızla Çankırı’ya gidiyorsunuz, Çankırı’nın sorunları bugüne kadar çözülmediyse bu doğru bir şey değil. Gidin yerinde görün ne gerekiyorsa yapın’ dedi.”

Kurşunlu Belediye Başkanı Dt.Şakir KAYMAK 2019 son günlerinden bakanın gelmesinden oldukça memnun kaldı ve sosyal medyadan “ Ulaştırma ve Altyapı Bakanı’mız Sn. Mehmet Cahit Turhan, Milletvekillerimiz, İl Başkan’ımız ve Karayolları Genel Müdürü’müz İlçemizi ziyaret ettiler. Korgun-Kurşunlu yolunda incelemede bulunduk ve taleplerimizi ilettik.” Diyerek paylaşımda bulundu .

Haber İçeriği Alt Reklamı – 750X400

Yazar Hakkında

Çerkeş Vuslat Haber Ajansının sahibi ve yöneticisiyim.

Benzer yazılar

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber İçeriği Yorum Reklamı – 750X250