Anasayfa Logo Altı Reklamı – 1150×150
Sağ Yan – 160×600
Sol Yan – 160×600
ÇERKEŞ GÖZ BEBEĞİMİZ BİZİM

ÇERKEŞ GÖZ BEBEĞİMİZ BİZİM

Haber İçeriği Üst Reklamı – 750X500

 

 

Ak parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu, İl Başkanı Abdulkadir Çelik, İlçe Başkanı Bahri Kılıç, İl Kadın Kolları Başkanı Melike Çilhan, İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Çıbık ile beraber Çankırı temsilcisi olan yerel basın Ulusal basın, sahiplerinin temsilcileri ile bir araya gelerek gündemi değerlendirdi, sorularımızı cevaplandılar.

Çerkeş vuslat haber olarak son günlerde kamuoyunu meşgul eden haberi sorduk.

Çünkü bu haber üzerinde ulusal basında kötü imaj yaratma peşinde olanlar dinimizin en güzel sözlerinden birini hakaret olarak değerlendirmiş olacaklar ki, ALLAH’IN BİR KULU OLMAYI HAKARET ALGIYORLAR. KEŞKE ALLAHIN KULU OLSANIZ. OLABİLSENİZ İNANIN BU HABERLERİ YAPMAZSINIZ.

Adalet Ve Kalkınma Partisi Milletvekili Salim Çivitcioğlu asılsız, haber yapan site sahibi hakkında da hukuki süreci başlattığını, yakasını bırakmayacağını vurguladı. Çivitcioğlu, “İddiaların ispat edilmesi durumunda milletvekilliğini bırakacağını söyledi.”

AK Parti Çankırı milletvekili Salim Çivitcioğlu, 24 Haziran seçimlerinin ardından bugüne kadar Çankırı’ya yapılan hizmetleri değerlendirdi.

Çerkeş bizim gözbebeğimiz dedi.

Hepsi ve daha fazlasını Çerkeş vuslat haber farkı ile Çerkeş ile ilgi kısımları video haber olarak sunuyoruz.

 

 

Haber İçeriği Alt Reklamı – 750X400

Yazar Hakkında

Çerkeş Vuslat Haber Ajansının sahibi ve yöneticisiyim.

Benzer yazılar

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber İçeriği Yorum Reklamı – 750X250