Anasayfa Logo Altı Reklamı – 1150×150
Sağ Yan – 160×600
Sol Yan – 160×600
ÇANKIRI PTT’DEN YALAN HABERE TOKAT GİBİ CEVAP

ÇANKIRI PTT’DEN YALAN HABERE TOKAT GİBİ CEVAP

Haber İçeriği Üst Reklamı – 750X500

PTT’DEN AÇIKLAMA

Bazı medya kuruluşlarında yer alan “AKP’li Çivitcioğlu’ndan Varan 2! Boş dükkanını PTT’ye itekleme gayretinde!” başlıklı habere istinaden kurumumuz tarafından bir açıklama yapılması uygun görülmüştür.

Söz konusu haber, gazetecilik etiğine uymayan bir anlayışla ve ilgili muhataplarla iletişime geçilmeden yapılmış, haberde yer alan ifadeler gerçekle bağdaşmayan bir tutumla kurgulanarak, maalesef tek taraflı bir habercilik örneği sergilenmiştir. 

Çankırı Başmüdürlüğümüz tarafından son zamanlarda artan kargoların yoğunluğu nedeniyle gelecek iş potansiyel ve planlaması göz önüne alındığında, PTT Kargo ve dağıtım hizmetlerinde aksaklıklar meydana gelmemesi adına yeni bir iş yeri arayışı içerisine girilmiştir. Bu doğrultuda “Çankırı il merkezindeki” birçok iş yerinde inceleme yapılmış ancak kiralama işlemi yeni yılda değerlendirilmek üzere ertelenmiştir.

Söz konusu haberde yer alan ifadeler gerçeği kesinlikle yansıtmamaktadır. Haberde adı geçen AK Parti Milletvekilinin PTT Başmüdürünü aradığına ilişkin bilgi ve bahsi geçen konuşma içeriği gerçek değildir.

Siz değerli basın mensuplarından, kamuoyunda yanlış anlaşılmalara meydan verilmemesi adına haberinizde yer alan ifadeleri düzeltmesini ve açıklamamızın gerekli mecralarda yayımlanmasını rica ederiz.

Haber İçeriği Alt Reklamı – 750X400

Yazar Hakkında

Çerkeş Vuslat Haber Ajansının sahibi ve yöneticisiyim.

Benzer yazılar

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber İçeriği Yorum Reklamı – 750X250