Anasayfa Logo Altı Reklamı – 1150×150
Sağ Yan – 160×600
Sol Yan – 160×600
SALİM ÇİVİTÇİOĞLU  TAKİPTE

SALİM ÇİVİTÇİOĞLU TAKİPTE

Haber İçeriği Üst Reklamı – 750X500

Bundan tam 3 ay önce yani  17 Eylül 2019 günü son köy gezisini bitirdiğinde  “ vekil gelmiş neyime “manşetli başlıklı haber yapmıştık ve o dönemde Çankırı Milletvekilimiz Salim Çivitcioğlu, il genel meclis üyemiz Hayati Kaya ve ilçe başkanımız Ersan Eren ile Çerkeş’in 49 köy ve 47 mahallesinde ziyaret gerçekleştirmişti.  Çankırı’da eylül ayında toplamda 371 köy ziyareti yapmış, köy halkının ve muhtarların köyle ilgili isteklerini almıştı.

Eylül ayında Çankırı’da toplamda 371 köy ziyareti yapmış olan Çankırı Milletvekilimiz Salim Çivitcioğlu  bugünde Çerkeş ilçemizin 49 köy muhtarı ile bugün toplantı yaptı.

Verilen vaatlerinin ne kadarı yerine geldi, yerine gelmeyen vaatlerinde neden yerine gelmediğini sordu. Verilen vaatlerde gecikme olan işlerin 2020 yılı plan alındığını ve işlerin takipçisi olacağını 6 ay sonra tekrar toplantı yapılacağını söyledi,

Çerkeş il genel meclis üyemizin tertip ettiği toplantıya Çankırı Milletvekili Salim Çİvitcioğlu, AK Parti İl Başkanı Abdulkadir Çelik, İGM Başkanı Mustafa Çıbık, Saçak Belde Belediye Başkanı Ramazan Yarım, AK Parti Çerkeş İlçe Başkanı Ersan Eren, İl Genel Meclis Üyesi Hayati Kaya ve Köy Muhtarları katıldı. Ayrıca muhtarlara Fişekali konağında Çerkeş belediye başkanı Hasan sopacı tarafından bir yemek verildi

Çankırı Milletvekili Salim Çİvitcioğlu katılan Köy Muhtarının sorunlarını tekrar dinledi.

Çerkeş vuslat haber ajansı şimdi sizlere Çankırı Milletvekili Salim Çİvitcioğlu’nun değerlendirmelerini sunuyor iyi seyirler.

 Youtube kanalımıza: ÇERKEŞ VUSLAT TV abone olmayı unutmayın….

Haber İçeriği Alt Reklamı – 750X400

Yazar Hakkında

Çerkeş Vuslat Haber Ajansının sahibi ve yöneticisiyim.

Benzer yazılar

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber İçeriği Yorum Reklamı – 750X250