Anasayfa Logo Altı Reklamı – 1150×150
Sağ Yan – 160×600
Sol Yan – 160×600
ÇERKEŞ KAYMAKAMI ZİKRİ ŞAHİN’İN ÇERKEŞ VUSLAT HABER AJANSINI ZİYARET ETTİ

ÇERKEŞ KAYMAKAMI ZİKRİ ŞAHİN’İN ÇERKEŞ VUSLAT HABER AJANSINI ZİYARET ETTİ

Haber İçeriği Üst Reklamı – 750X500

Çerkeş Kaymakamı olarak atanan Zikri Şahin’e ‘Hoş Geldiniz’ ziyaretinde bulunan Çerkeş vuslat haber ajansını İmtiyaz Sahibi Turan Demir’in ziyareti sonrası, Çerkeş Kaymakam Zikri Şahin beyde Çerkeş vuslat haber ajansını Turan DEMİR’İ ziyaret etti.

Çerkeş’in gelişimine, tecrübeleri ile vereceği katkıları konuştulduğu ziyarette. Çerkeş gelişirken  acil yapılması gereken, sorunları anlattık ,Çerkeş’te güvenlik sorunu ve trafik sorununa  kısaca değindik.

Daha sonra Turan Demir  Kaymakamımız Zikri Şahin beyde 10 yıl önce çıkarttığımız ilk resmi yerel gazete olan ÇERKEŞ VUSLAT HABER gazetemizi gösterdik.

Turan Demir “Çerkeş Kaymakamımız Zikri Şahin, yılların tecrübesini yaşamış bir kaymakam olarak.  Çerkeş’te, Saçak ’ta ve köylerimizde ki sorunlara çözümü çok kolay çözebilecek tecrübeye sahip devlet terbiyesi almış kıymetli biri olarak adı Çerkeş tarihine geçecek inşallah. Temennisinde bulunuyorum.

  Çerkeş halkı olarak çok şanslıyız. Çünkü kaymakamımız gelmeden önce yaptığımız haberde “tecrübeli bir kaymakam geliyor” diyerek, bunun Çerkeş için bir şans olduğunu belirmiştik. Çerkeş Kaymakamı Zikri Şahin’in bu nazik ziyaretinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.”

Haber İçeriği Alt Reklamı – 750X400

Yazar Hakkında

Çerkeş Vuslat Haber Ajansının sahibi ve yöneticisiyim.

Benzer yazılar

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber İçeriği Yorum Reklamı – 750X250