Anasayfa Logo Altı Reklamı – 1150×150
Sağ Yan – 160×600
Sol Yan – 160×600
BAŞKAN KONUŞTU PARDON SOSYAL MEDYADA CEVAP YAZDI.

BAŞKAN KONUŞTU PARDON SOSYAL MEDYADA CEVAP YAZDI.

Haber İçeriği Üst Reklamı – 750X500

 

Saçak Belediye Başkan açıklama yaptı.  İşte etik gazetecilik gereği basın toplantısı yapmadan sosyal medyadan yaptığı açıklama size sunuyorum.

Sevgili Hemşehrilerim 
Sosyal medyada bundan 2 ay kadar önce hakkımda bazı asilsiz ithamlarda bulunulmustu. Bende haberin asilsizligini bildiğimden üzerine düşmedim. Fakat görüyorum ki bu olay yerel gazeteye taşınarak hemserilerimizi rahatsız ettiğini gördüğümden bugün savcılığa suç duyurusunda bulundum. Bu güne kadar harama el uzatmadik. Kimsenin hakkını kimseye yedirmedik. İhtiyaç sahibine, gücsüze, hastaya ayrım gözetmeden yardim ettik. Küçüğümüzü sevdik, büyüğümüzü saydik. Bundan sonrada hız kesmeden ALLAH c.c. izni ile devam edeceğim insallah.
Tüm hemsehrilerime Hayırlı günler diliyor saygı ve sevgilerimi iletiyorum.
Tüm hemserilerimin içi rahat olsun.”

Diyerek, yazısını bitirmiş gayet güzel

Ancak…

 

Dikkatimi çeken bir noktaya parmak basacağım. Sevgili başkanım basın toplantısı neden yapmadın? Soracağımız bir sürü sorumuz olacaktı, onları soramadık basından çekinceniz ne? Anlamadık.

ÇERKEŞ’DE 2 BASIN VAR NEDEN BASIN TOPLANTISI YAPMIYORSUN BAŞKANIM.İNSAN SORULACAK SORULARDAN KORKAR MI?

Çerkeş vuslat haber ağzınızdan çıkan tüm sözleri video olarak kesmeden sansürlemeden olduğu gibi sunacağından emin olabilirsiniz. Eğer Çerkeş vuslat haberden çekinceniz varsa Çerkeş’te bir basın daha var ajans Çerkeş de size kapısını açacağından eminim

Mahkeme vermeye gelince 2 ay böyle ağır bir itham için geç kalmışsın biraz,  sosyal yazınızda “ Bu güne kadar harama el uzatmadık.” Diyorsun  “Onu ben bilmem amma  “Kimsenin hakkını kimseye yedirmedik. Dedin ya bayağı güldüm ben yediğini ispat ederim. Mahkemede Kuran-ı Kerim El basıp ispatlarım siz de yemin edebilir misiniz? Sayın başkanım bu da suçlamadır avukatım  öğle diyor. İsterseniz beni de mahkemeye verin.

 

 

 

Haber İçeriği Alt Reklamı – 750X400

Yazar Hakkında

Çerkeş Vuslat Haber Ajansının sahibi ve yöneticisiyim.

Benzer yazılar

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber İçeriği Yorum Reklamı – 750X250