Anasayfa Logo Üstü Reklamı – 1150×150
Anasayfa Logo Üstü Reklamı – 1150×150
Anasayfa Logo Altı Reklamı – 1150×150
Sağ Yan – 160×600
Sol Yan – 160×600
BİZİ KİMLER YÖNETMİŞ SONUNDA TUZDA KOKTU

BİZİ KİMLER YÖNETMİŞ SONUNDA TUZDA KOKTU

Haber İçeriği Üst Reklamı – 750X500

İlimizde yayın yapan ve saygın internet gazetelerinden biri olan Çankırı postasının haberi gündeme bomba gibi düştü. Çankırı devlet hastanesinde ki çarpıklıkları ve yolsuzluk iddiaları bizleri kimler yönetmiş dedirtti. Çankırı’da kokuşmuşluk, siyaset yönetici ilişkisinden Çankırı’nın ne çektiğini gözler önüne sermiş,

Bazılarınız siyaseti neden katıyor diye bilirsiniz. Siyasilerimiz vekiller il başkanları ve partililer Sosyal medyada 3-5 doktor ataması yapılıyor biz gönderdik biz atatırdık manasında sosyal medya hesaplarından paylaşım yapanları çok gördük.

Ama giden doktorlardan hiç bahsetmediler ve onlar yine eksik doktorlardan, bozuk tomografi cihazı, kalp ameliyatları için Ankara’ya sevk olurken ölenlerden hiç bahsetmedi. Şimdide bu kokuşmuşluktan bahsetmeyecekler eminim

Liyakat sahibi insanlar göreve gelmez ise para göz maddiyatçı birisi olursak ‘çıkarcı nesil’ tepeden inme biri gelir, paragöz maddiyatçı bir nesil  zenginlikleriyle parasıyla pulu ile , bu toplumda başarılı, ahlaklı ve dürüst insanlardan daha çok değer görüyor olur; bu kokuşmuşluğun ta kendisidir…

Ve .gelelim bu yazıyı kaleme almamıza vesilen olan habere

İşte Çankırı postasının  haberinden alıntılar. Ve sorularımız,

İddaya göre : Devlet 500 bin tl zarara uğratıldı – Haber merkezimiz sağlık kaynaklarından edindiği bilgiye göre; 2,5 yıl boyunca yapılan usulsüzlük ve yolsuzluklar sonucunda yaklaşık 10 çalışanın haksız kazanç elde ederek devleti 500 bin TL zarara uğrattığı belirtiliyor.

İddaalar bununla da bitmiyor, Çankırı Devlet Hastanesinde sürdürülen bir soruşturma sırasında delilleri karartmak amacı ile yaklaşık 5-6 bin hastanın mahrem bilgilerinin soruşturma geçiren çalışanlar tarafından arşivden alınarak kurum dışarısına çıkarıldığı belirlendi.

Hastane sendika ilişkisinde iddalar doğru mu?“Sağlıkta sendikacılık adı altında bir vesayet kuruldu. Bu vesayetçi yapı sağlık hizmetin yürümesinin önünü tıkıyor, bürokratları çalıştırmayarak kendi çıkarları doğrultusunda yönetim üzerinde tahakküm kuruyor.  Çıkar amaçlı örgüt haline dönüşüyor” tezi yeni bir safhaya taşınmış oldu.

Soruyorum Türkiye’de hangi hastanede kalp ameliyatı yapılmıyor.

Soruyorum Türkiye’de hangi hastanede tomografi cihazı sık sık arızalanıp hizmet veremiyor.

Soruyorum Oksijen tedavisi si için Doktor Akyurt hastanesine gitmeniz gerekir diyor. yani ilden ilçe gönderiyor. bu ayıp size yeter.

Soruyorum. Hangi ilçenizde doktorlarınız yeterli

Soruyorum, Bu iddialar karşısında ne diyeceksiniz yoksa halkın gözünde Ak partiyi ve cumhurbaşkanını yine mi yalnızlaştıracaksınız?

Beyler sizin tutum ve davranışlarınızdan dolayı Ak parti eriyor. Siz ise hala bir şey yok gibi Şampiyonluk için her şeyi mubah sayan jokey gibi atı kamçılıyorsunuz, ama unuttuğunuz şey sizi şampiyon yapacak ata yem vermiyorsunuz, at zayıf, çelimsiz, dilsiz sizden bir şey isteyemiyor, buna rağmen birinci gelen at her zaman olduğu gibi görevini yapıyor yine şampiyon oluyor.

BİZ SİMİTDE YERİZ, ŞAMPİYONDA OLURUZ. BİZDE BU KAFA VARKEN MİDE KANAMASINDA DA, BAŞ AGRISINDAN DA ÖLÜRÜZ

VATAN SAĞOLSUN

Eline yüreğine sağlık Ercan ŞEKER. İşte size hastanene haberi bana göre bir gazetecilik başarısı haberini sunuyorum.

SİZE YAZININ KAYNAĞININ LİNKİNİ ATIYORUM.

 

https://www.cankiripostasi.com/manset/cankiri-devlet-hastanesinde-pes-dedirten-yolsuzluk-iddiasi-h8781.html

Haber İçeriği Alt Reklamı – 750X400

Yazar Hakkında

Çerkeş Vuslat Haber Ajansının sahibi ve yöneticisiyim.

Benzer yazılar

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber İçeriği Yorum Reklamı – 750X250