Anasayfa Logo Altı Reklamı – 1150×150
Sağ Yan – 160×600
Sol Yan – 160×600
ÇERKEŞLİNİN ŞUCU NE?

ÇERKEŞLİNİN ŞUCU NE?

Haber İçeriği Üst Reklamı – 750X500

Sağlık Bakanlığı Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Doktor Kurasında Çankırı Devlet Hastanemize 2 adet Tabip ile 2 adet Uzman Tabip, Çerkeş Devlet Hastanemize 1 Tabip ve Ilgaz Devlet Hastanemize 1 Tabip ile 1 Uzman Tabip olmak üzere toplam 7 adet Doktor Çankırı’mıza ve ilçelerimize şifa dağıtmak üzere hayırlı olsun. Bu Mesajı görmeyen yok. Vekilimiz paylaştı il başkanımız paylaştı, il gençlik kollarımız paylaştı sizin anlayacağınız herkes paylaştı. İyide yaptılar. Getirenden vesile olanlardan Allah razı olsun.

Sayın il sağlık müdürüm Çerkeş’te diş doktoru kadrosunda gözüken ama görev yeri atama ile başka ilçede olan bayan doktorun atamasını yapan kim merak ediyorum? Bu atamayı yaparken Çerkeş’te diş doktoru sorunu olduğunu biliyor musunuz?

Maaşı Çerkeş hastane kadrosundan alan sonrada başka ilçe de görev yapmak, sizi tuhaf gelmiyor mu?

Hizmet verdiğin ilçeye tayin olsun bizim diş doktorundan şikâyetler ve korkular yüzünden herkes gitmeye korkuyor. Sayın vekilim sayın il başkanım sayın bu mesajı paylaşan değerli siyasetçilerimiz kadrosunda iki tane diş doktoru gözüken hastanenin diş doktoru verirler mi? Eksiği giderilir mi?

Çerkeşlilerin suçu ne?

Ben hani her şeye sil baştan yaptınız tüm kadroları değiştirdiniz ya. Hizmet yarışına da sağlıktan başlayın derim.

Haber İçeriği Alt Reklamı – 750X400

Yazar Hakkında

Çerkeş Vuslat Haber Ajansının sahibi ve yöneticisiyim.

Benzer yazılar

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber İçeriği Yorum Reklamı – 750X250