Anasayfa Logo Üstü Reklamı – 1150×150
Anasayfa Logo Üstü Reklamı – 1150×150
Anasayfa Logo Altı Reklamı – 1150×150
Sağ Yan – 160×600
Sol Yan – 160×600
ÇERKEŞ BELEDİYESİNE YAKIŞMADI

ÇERKEŞ BELEDİYESİNE YAKIŞMADI

Haber İçeriği Üst Reklamı – 750X500

Geçtiğimiz salı günü yani 14.05.2019 tarihinde Çerkeş Belediyesi tarafından düzenlenen iftar programına yerel basın davet edilmeyerek, gerçekleştirilmiş olup ilgili program Çankırı Postası tarafından okuyucular ile paylaşılmıştır.

Bu durum dolayısıyla Çerkeş Belediyesi görevlilerinden birisi tarafından Ajans Çerkeş ve şahsımın sevk ve idaresinde bulunan Çerkeş Vuslat Haber’e yönelik olarak argo kelimeler kullanılmış, ağır eleştirilerde bulunulmuştur.

İlgili olayı Ajans Çerkeş haber sitesinin yazmış olduğu kınama yazısını okuduğumda öğrendim.

Yazıklar olsun.

Yazıklar olsun.

Yazıklar olsun.

Sevgili Çerkeş vuslat okurları aralıksız tam 10 yıldır gerek gurbette olsun gerek ilimizde olsun olayları anında ve en kısa sürede sizi bildirmek siyasetçiler, belediye, kaymakamlık, sivil toplum kuruluşlarının ve emniyet ile halk arasında köprü vazifesi görmekteyiz, hiçbir yerden maaş almadan kendi imkânlarımızla yayın yapıyoruz.

Birlikte ağlayıp birlikte gülüyoruz, iyi günde kötü günde birlikteyiz. Tarafsız ve bağımsız Yerel basına yönelik olarak bir belediye başkanlığı tarafından bu şekilde tutum sergilenmesi kesinlikle kabul edilemez ve hazmedilemez bir saygısızlıktır. Çerkeş basını olarak bu hakareti eden kurumu ve şahsi kınıyorum.

 

Haber İçeriği Alt Reklamı – 750X400

Yazar Hakkında

Çerkeş Vuslat Haber Ajansının sahibi ve yöneticisiyim.

Benzer yazılar

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber İçeriği Yorum Reklamı – 750X250