Anasayfa Logo Altı Reklamı – 1150×150
Sağ Yan – 160×600
Sol Yan – 160×600
OLMADI HASAN PAŞA! HERKESE EŞİT ADALET

OLMADI HASAN PAŞA! HERKESE EŞİT ADALET

Haber İçeriği Üst Reklamı – 750X500

Çerkeş  zabıta ekipleri, Cıynak gıda, telefon gazete bayiiliği ve komsu esnaf olan  Türkdemirler  önündeki yol dubaların kaldırılması konusunda ikaz yapıldı.Cıynak ticaret ise daha önce tepliğat yapılması nedeniyle gazete standı  kaldırım işgali yaptığı nedeniyle  kaldırıldı.

Çerkeş’de cadde ve kaldırımlarda oluşan görüntü kirliliğini önlemek ve vatandaşların kaldırımları daha rahat kullanması adına yaya trafiğini rahatlatıcı nitelikte çalışmalar  çok güzel.

Çerkeş belediyesi  tüm işyerlerini tek tek gezerek, kaldırım işgali konusunda esnaflara ikazda uyarıda bulundu mu?, bulunduğu esnaf varsa aynı  uygulamayı yaptı mı ?

Aldığımız  duyumlara göre Çerkeş’de hizmet veren büyük marketten yüklü miktarda ramazanda yapılacak aş evi için yardım aldığı söyleniyor, O marketin önüne de aynı uygulamayı yapacak mı,?

O marketin önünde yine arabaların çift sıra olup trafiği tehlikeye sokmasına ilçe trafik komisyonunun bir parçası olarak dur diyecek misiniz?

ÇERKEŞ VUSLAT HABER olarak  tabiî ki de .takipcisi olacağız sevgili başkanım Hasan PAŞA “HERKESE EŞİT ADALETLİ UYGULAMA” istiyoruz.

“Çerkeş’de kaldırımların usulsüz şekilde kullanımı görüntü kirliğine sebep olduğu gibi, bundan daha da önemlisi yayalar işgal yüzünden taşıt yolunda yürümek zorunda kalıyor. Vatandaşlarımızın can güvenliğini tabiî ki de sağlamak zorundayız. Bu işgallere Çerkeş vuslat haber olarak müsamaha göstermemiz söz konusu olamaz. Esnaflarımız arasında zengin fakir şucu bucu diye ayrım yapmadan eşit davranalım sevgili paşam  Lütfen daha duyarlı olalım”

Haber İçeriği Alt Reklamı – 750X400

Yazar Hakkında

Çerkeş Vuslat Haber Ajansının sahibi ve yöneticisiyim.

Benzer yazılar

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber İçeriği Yorum Reklamı – 750X250