Anasayfa Logo Altı Reklamı – 1150×150
Sağ Yan – 160×600
Sol Yan – 160×600
YENİ MAHALLE’DE “MUHTAR ŞEVKİ” SESLERİ!

YENİ MAHALLE’DE “MUHTAR ŞEVKİ” SESLERİ!

Haber İçeriği Üst Reklamı – 750X500

YENİ MAHALLE’DE “MUHTAR ŞEVKİ” SESLERİ!

 

31 Mart Yerel seçimlerinde Çerkeş Yeni Mahalle Muhtar adayı olan Şevki Uğur Karabacakoğlu, seçimlerin favori muhtar adayı olarak ön plana çıkıyor. Kısa sürede Yeni Mahalle halkının büyük desteğini alıp güven kazanan Karabacakoğlu, seçimlerde rakiplerine büyük fark atması bekleniyor.

Yeni Mahalle’de şimdiden Şevki Uğur Karabacakoğlu’un muhtarlık seçimini kazandığı dillendirilirken, güçlü kadrosuyla seçmenin karşısına çıkan Karabacakoğlu, muhtarlık mührünü almak için gün sayıyor.

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde Yeni Mahalle’nin sorunlarını çözmek için güçlü bir ekiple seçime hazır olduğunu açıklayan Şevki Uğur Karabacakoğlu “Mahallemin eksiklerini ve sıkıntılarını burada yaşayan biri olarak çok iyi bilmekteyim. Gençliğimin verdiği azimle, hırsla ve tüm heyecanımla mahallemin bekçisi olacağımın sözünü vermekteyim. Mahallemin tüm fertlerine eşit hizmetin ve adaletin olduğu ortamı tesis edeceğim. Mahallemin her köşesine sahip çıkıp her değerini Cenab-ı ALLAH’ın bir lütfu olarak görüp bağrıma basacağım” dedi.

Daha temiz, daha huzurlu, daha gelişmiş bir mahalle için bizler hizmete hazırız, şimdi el ele vermenin zamanıdır diyen Karabacakoğlu’nun 8 kişilik aza ekibinde şu isimler yer alıyor:

Hayri Bağırankaya

Bülent Dağıstan

Bülent Selalmaz

Satılmış Avcı

Tarık Top

Anıl Uyanık

Bekir Oyanık

Mümin Örentaş

 

ŞEVKİ UĞUR KARABACAKOĞLU

İLETİŞİM: 0545 479 1995

 

 

Haber İçeriği Alt Reklamı – 750X400

Yazar Hakkında

Çerkeş Vuslat Haber Ajansının sahibi ve yöneticisiyim.

Benzer yazılar

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber İçeriği Yorum Reklamı – 750X250