Anasayfa Logo Üstü Reklamı – 1150×150
Anasayfa Logo Üstü Reklamı – 1150×150
Anasayfa Logo Altı Reklamı – 1150×150
Sağ Yan – 160×600
Sol Yan – 160×600
HASAN PAŞA HEMŞEHRİSİ BAKANDAN İSTEDİĞİNİ ALDI.

HASAN PAŞA HEMŞEHRİSİ BAKANDAN İSTEDİĞİNİ ALDI.

Haber İçeriği Üst Reklamı – 750X500

Kurşunlu daki açılıştan sonra ilçemize gelen Çerkeş’in Bakanı Bekir Pakdemirli’nin de katılımıyla gerçekleşen Toplu Açılış Töreni 2 saat geçikme ile  Çerkeş Belediyesi önünde yapıldı. Törene Tarım ve Ormancılık Bakanı Bekir Pakdemirli, Tarım ve Ormancılık Bakan Yardımcısı Mustafa Aksu, Tarım ve ormancılık bakanlığı Eğitim ve Yayın Dairesi Başkanlığına, Ecmel Ercan, AK Parti Çankırı İl Başkanı Celal Kaman, AK Parti Çankırı Milletvekili ve Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, AK Parti Çankırı Milletvekili ve Tarım Komisyon Üyesi Salim Çivitçioğlu, Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey, İl Genel Meclisi Başkanı Ruhi Şeker, Çerkeş İlçe Kaymakamı Kemal Sefa Gökmenoğlu, Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı, Saçak Belde Belediye Başkanı Ramazan Yarım, Çerkeş orman işletme müdürü Sinan ADAŞ, AK Parti Çerkeş İlçe Başkanı Ersan Eren,Ak parti il genel meclis üyesi adayları Hayati Kaya, Sefer Gül,  AK Parti Çerkeş İlçe Teşkilatı, AK Parti Çerkeş belediye meclis üyesi adayları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Sıra ile belediye başkanı ve Ak parti adayı Hasan Paşa,Çankırı milletvekilleri Salim Çivitcioğlu ve Muhammed Emin Akbaşoğlu.ve son olarak hemşerimiz Tarım Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, konuştu.

Hasan paşa isteği her vaadini bakandan aldı. Üstelik bakanı fahri hemşeri ilan etti. İşte bakanın verdiği sözlerden bazıları

Ulusuyu Islah Projesi, Hacılar Barajı, Hayvan Pazarı ve Borsası ve Akhasan Barajı çevresi Mesire Alanı Projesi yapımının da sözünü veren Bakan Hasan paşanın israrı üzerine Pakdemirli, Ulusuyu Islah Projesi,için Kemer Köprüye giderek Ulusu çayını son halini kendi gözleri ile gördü ve Hasan Paşanın kazanması halinde bu projeleri hayata geçireceğini söz verdi.

Konuşmaları sizlere Çerkeş vuslat haber ayrıcalığı ile sunuyoruz.

YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN

https://www.youtube.com/watch?v=DiBQCvG8_Vo&feature=youtu.be

Haber İçeriği Alt Reklamı – 750X400

Yazar Hakkında

Çerkeş Vuslat Haber Ajansının sahibi ve yöneticisiyim.

Benzer yazılar

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber İçeriği Yorum Reklamı – 750X250