Anasayfa Logo Üstü Reklamı – 1150×150
Anasayfa Logo Üstü Reklamı – 1150×150
Anasayfa Logo Altı Reklamı – 1150×150
Sağ Yan – 160×600
Sol Yan – 160×600
VUSLAT AJANS AÇILIŞINDA BAŞKANLAR BİR ARADA

VUSLAT AJANS AÇILIŞINDA BAŞKANLAR BİR ARADA

Haber İçeriği Üst Reklamı – 750X500

Vuslat ajans olarak 1997 yılından beri reklamcılık sektöründe  konser festivallere açılışlara gibi ilginç projelere KARABÜK te , 2011 yılında medya olarak Çerkeş vuslat haber gazetesi olarak  hizmet ettik

Şimdi de son Vuslat ajans olarak  Çerkeş AVM de yeni mekanımızla  yoğun bir açılış ile  Çerkeş vuslat haberden sonra VUSLAT AJANS olarak karşınıza çıktık

Açılışımıza Çerkeş belediye başkanımız ve aynı zamanda Ak parti belediye başkan ADAYI Hasan SOPACI ,Çerkeş esnaf kredi ve kelefalt başkanı ve MHP Çerkeş belediye başkan adayı.Hüseyin ERDOĞAN ,Saadet partisi belediye başkan adayı Şatılmış ÜKE,Çerkeş CHP Belediye başkan Adayı Erdoğan ÇUBUKCUOĞLU.ÇER-DEF başkanı ve ETİMESGUT MHP belediye meclis üyesi adayı Şenel YALÇIN,Ak parti il genel meclis üyesi Ahmet ÜNALDI, ,Ak parti il genel meclis ÜYESİ ADAYI Hayati KAYA Ilgaz belediye başkanı Arif ÇAYIR’ın özel KALEMİ İsmail BÜYÜKKALE, Bayat SSK Müdürü Selahattin SERTTAŞ, Ak parti ilçe başkanı Ersan EREN ,MHP ilçe başkanı HASAN GÜLER  Esnaf odası başkanı Faruk TAŞKIN, ÇER-DEF yönetim kurulu üyesi Dursun TAŞLIGÜL,İsmail ÇİMEN, Bayram ÇAVDAR,Ak parti kadın kolları ve yönetim kurulu,  ,Çerkeş ziraat bankası müdürü ,Çerkeş halk bankası müdürü. Okul ve idari kısım müdürleri ve vatandaşlar katılım sağladılar.

Vuslat ajansı  sizler için, Sizi rakiplerinizden ayrılmak ve ön plana çıkmak için dijital ve geleneksel reklam yöntemleri  hizmet vermek için açtık .

 

Biz çok ama çok farklıyız.bize reklam verin sizi el aleme reklam edelim .

ÜRETTİĞİNİZ İŞE DEĞER KATIYORUZ

Markanıza değer katmak için ürettiğiniz işe sizin kadar değer veren bir reklam ajansı ile çalışmanız gerekir. Firmanıza en uygun web sitesini hazırlamak ve yaptığınız işi en iyi anlatan kurumsal kimlik çalışmalarını ortaya koymak için vuslat Ajansı daima yanınızdadır. Bunların yanı sıra, hazırlanan reklam kadar, yayımlanacağı mecra da önemlidir.

 

Medya planlama ve satın alma hizmeti sunan ajansımız,Çerkeş vuslat haber gazetesi ile  bu alanda son 5 yılın Çankırı’da lideri konumundadır.

Çünkü biz İletişimin Gücüne İnanıyoruz!

Markanızı rakiplerinizin bir adım önüne taşıyoruz. Marka bilinirliğinizi arttırarak müşteri portföyünüzü genişletiyoruz.

TAM HİZMET REKLAM AJANSI ARAYANLAR İÇİN

Vuslat Ajansı hizmetleri arasında ofset, dijital, flekso, tifdruk ve serigrafi baskı hizmetleri ile ambalaj üzeri etiket, sürekli form ile fatura, standınız için büyük ebatlı dijital baskı alternatifleri, porselen promosyon malzemelerinize desen, dergi ya da gazetenizin baskısı için ihtiyaç duyduğunuz kaliteli ve hızlı baskı hizmetlerini sunan reklam ajansımız bünyesinde web tasarım, görsel sanatlar, baskı çözümleme, medya satın alma ve danışmanlık hizmetleri yer almaktadır.

Bizden fiyat almadan

Bizden görüş almadan

Reklam  vermeyin

Çünkü biz farklıyız

Çünkü biz sizi el aleme  reklam ederiz.

Haber İçeriği Alt Reklamı – 750X400

Yazar Hakkında

Çerkeş Vuslat Haber Ajansının sahibi ve yöneticisiyim.

Benzer yazılar

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber İçeriği Yorum Reklamı – 750X250