Anasayfa Logo Altı Reklamı – 1150×150
Sağ Yan – 160×600
Sol Yan – 160×600
ORTA İLÇEMİZE DOĞALGAZ GELİYOR

ORTA İLÇEMİZE DOĞALGAZ GELİYOR

Haber İçeriği Üst Reklamı – 750X500

ORTA Belediye başkanı BAYRAM YAVUZ ONAY “ İlçemize doğalgaz gelmesi konusunda Yoğun girişimlerimiz sonucunda Enerji Bakanımız Fatih Dönmez ilçemize DOĞALGAZ MÜJDESİNİ VERDİ. Bu Yaz döneminde DOĞALGAZA KAVUŞUYORUZ.. Desteklerinden dolayı Sayın Grup Başkan Vekilimiz Muhammed Emin Akbaşoğlu  beye, Sayın Milletvekilimiz Salim Çivitcioğlu beye, İl başkanımız Celal Kaman beye teşekkür ederim.

Değerli Bakanımıza Çankırımıza teşrifleri için tüm hemşehrilerim adına teşekkür ediyorum. Orta ilçemiz bu hizmetleri fazlasıyla hak ediyor. ORTA’da bir hayali gerçeğe dönüştürmenin mutluluğunu yaşadıklarını Vatandaşlarımızın en güzel ve konforlu hizmetlerden yararlanması için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Girişimlerimizden güzel neticeler almak şevkimizi artırıyor.

Doğalgazın Orta ilçemize gelişi insanlarımızın yaşam standartlarına kalite getirecektir. Projenin ilçemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum doğalgaz ile hava kirliliğinde önüne geçeceğiz kışı sert insanı mert ORTA’mızda evlerimizde konforu yaşayacağız. Bu çalışmada emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Haber İçeriği Alt Reklamı – 750X400

Yazar Hakkında

Çerkeş Vuslat Haber Ajansının sahibi ve yöneticisiyim.

Benzer yazılar

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber İçeriği Yorum Reklamı – 750X250