Anasayfa Logo Altı Reklamı – 1150×150
Sağ Yan – 160×600
Sol Yan – 160×600
İŞTE ÇERKEŞ VE SAÇAK’IN AK KADROSU

İŞTE ÇERKEŞ VE SAÇAK’IN AK KADROSU

Haber İçeriği Üst Reklamı – 750X500

ÇERKEŞ VE SAÇAK BELEDİYE VE İL GENEL MECLİS ÜYE ADAY LİSTESİ AÇIKLANDI

Çerkeş  AK Parti ilçe başkanlığı tarafından oluşturulan, Çerkeş  ve Saçak AK Parti Çerkeş Belediye Başkan adayı Hasan SOPACI’nın  ve Sacak belediye başkanı adayı Ramazan YARIM’IN . İl genel meclisi,ve belediye meclis listesini basına dağıttı,

Ak parti ilçe başkanı Ersan EREN yaptığı açıklamada “Merakla beklenilen aday listelerimizi ilçe seçim kuruluna teslim etmiş olmanın verdiği mutluluk ve hüznün yarış halinde olduğu bir ruh haliyle

İlçemizin beş sene sürecek mahalli idaresi için tecrübe ile gençliğin dinamizmini birleştiren güzel bir liste olduğu için mutlu ; başvurusuolan ve olmayan birbirinden değerli arkadaşlarımıza listede yer veremediğimiz içinse hüzünlüyüz.

Bir ilçe yönetimine talip olan arkadaşlarımızın donanım, çevre ve niyet gibi kriterler bakımından birbirinden geri kalır yanı olmadığının bilincindeyiz.

Ortak paydası Çerkeş sevgisi olan yedek listemiz,  hiç listeye girmemiş arkadaşlarımız ve de tüm hemşerilerimizin gönül meclisimizde üye değil başkan olduğunu hatırlatır, yeni kadromuzun hayırlara vesile olmasını dileriz.” dedi.

Haber İçeriği Alt Reklamı – 750X400

Yazar Hakkında

Çerkeş Vuslat Haber Ajansının sahibi ve yöneticisiyim.

Benzer yazılar

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber İçeriği Yorum Reklamı – 750X250