Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

Kurşunlu nun Muhtarı Vefat Etti

Kurşunlu nun Muhtarı Vefat Etti
Advert

TUTUKLAMA VE GÖZALTILARLA BERABER GELEN ÖLÜM...

Kurşunlu Belediyesi çalışanı ve Kalekapısı Mahallesi Muhtarı Ertuğrul Uzunoğlu'nun ölümünün ardındaki sır perdesi de yavaş yavaş aralanmakta.

 İstasyon Mevkiindeki dayısına ait arılığa ait bahçede, kendi özel otosunun önünde başındaki kurşun yarası ile ölü olarak bulunan Ertuğrul Uzunoğlu'nun geride bıraktığı yaklaşık bir sayfalık mektup, yaşanan olayın özetini sunuyor.

Bilindiği gibi 28 Temmuz Perşembe gecesi saat 02.00 dolaylarında Kurşunlu'da yaşanan ölümlü trafik kazası sonrası ortaya çıkan ve 14 kişinin de tutuklanmasına neden olan olay ile Ertuğrul Uzunoğlu'nun intiharı arasında bağlantı kurulmakta.

Tutuklanan 14 kişi arasında olan ve kendisi de Kurşunlu Belediyesi çalışanı olan Adnan T. ile Ertuğrul Uzunoğlu'nun yaşadığı arkadaşlık ve dostluk ilişkisi dünkü üzücü olayın da önemli bir nedeni olarak gösterilmekte.

Adnan T'nin tutuklanarak cezaevine konulması sonrasında Uzunoğlu'nun "olanlarla ilgim yok... bu hayatı kaldıramam" cümleleri ortaya çıkan gerçeklerle sokaktaki vatandaşın dile getirdiği söylentiler, küçük bölgelerde insanlar üzerinde tahmin edilenin çok üzerinde olumsuz baskılar yarattığına şahit oluyoruz.

Uzunoğlu'nun mahallede biriken baskıları bir şekilde kendi üzerinde yoğunlaştırması, intiharı öncesi yaklaşık bir pakete yakın sigarayı tüketmesi, yaşadığı bunalımın boyutları açısından da önem arzediyor.

9 yıldır Kurşunlu Belediyesi itfaiye teşkilatında görev yapmakta olan aynı zamanda Kurşunlu Kalekapı Mahallesi Muhtarı olan Ertuğrul Uzunoğlu(36) 04/08/2011 günü genç yaşta vefat etti.Balık avı tutkunu olan muhtar avlanma yöntemi olarak zıpkın kullandığından adı zıpkın muhtar olarak anılmaktaydı.Herkesçe sevilen bir kişilik olan  Ertuğrul Uzunoğlu'nun ani ölümü ilçede herkesi derinden üzdü.Evli ve biri 12 yaşında diğeri henüz 3,5 aylık 2 çocuk sahibi olan  Uzunoğlu aynı zamanda ilçede yapılmakta olan her türlü sosyal projeye gönüllü olarak katılması ve çalışkanlığıyla tanınıyordu.

     çerkeş vuslat haber olarak Ertuğrul Uzunoğlu'na Allah'tan rahmet yakınları,belediye personeli ve Kurşunlu halkına başsağlığı diliyoruz
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2017-2018  ÇERKEŞ 19 mayıs Ç.P.L Eğitim - Öğretim yılı TÜBİTAK Bilim Fuarına büyük ilgi vardı.
2017-2018 ÇERKEŞ 19 mayıs Ç.P.L Eğitim - Öğretim yılı TÜBİTAK Bilim Fuarına büyük ilgi vardı.
ÇANKIRI HALKI ,GÜCÜNÜN FARKINDA DEĞİL...
ÇANKIRI HALKI ,GÜCÜNÜN FARKINDA DEĞİL...