Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

ILGAZ BELEDİYESİ VE ILGAZ KAYMAKAMLIĞI TÜM ÇANKIRI'YA VEFA DERSİ VERDİ.

ILGAZ BELEDİYESİ VE ILGAZ KAYMAKAMLIĞI TÜM ÇANKIRI'YA VEFA DERSİ VERDİ.
Advert

 Ilgaz Kaymakamlığımız VE Ilgaz Belediyemizin ortaklaşa düzenlemiş olduğu programda Ilgaz’da buluna gazi ve yakınlarını Konya şehrine gönderdi. Bu onurlu davranışlarını Ilgaz belediye başkanımız Arif Çayır bir açıklama yaparak sosyal medyada paylaştılar size açıklamayı sunuyoruz

“Ilgaz Kaymakamlığımız nezdinde Kaymakamımız Sayın Muhammed GÜRBÜZ’ÜN ve Belediyemizin katkılarıyla Ilgazlı Gazilerimiz İçin Konya’ya Gezi Düzenledi
Belediye Başkanlığımız ve Ilgaz Kaymakamlığımızın ortaklaşa programı ile Ilgazlı gazilerimiz ve aileleri Tarih ve Kültür Şehri Konya İline geziye gönderildi.
Göreve başladığımız günden itibaren sosyal belediyecilik kapsamında başta kıymetli gazilerimiz ve yakınları olmak üzere, öğrencilerimizi, bayanlarımızı ve hemşerilerimizin ülkemizin birçok güzel şehrini gezerek görme imkânı sağladık. Gazilerimiz ve kıymetli eşlerinden oluşan kafilemizi, Belediye personelimiz Veteriner Hekim Mustafa YAZIHARMAN eşliğinde Konya İline geziye gönderdik.

Gezi esnasında Mevlana Müzesi, ziyaretgâhlar, tarihi yerler, Sille ve Meram Bağları mevkii gezdirilerek tarihi bilgiler verildi. 
Bizler için birçok fedakârlık sergileyen aziz gazilerimize bir nebze nefes aldırabilmek onları mutlu görmek bizler için onur olmuştur. Millet olarak gazilerimize minnet borcumuz var. Ülkemizin güvenliği ve milletimizin huzuru için gözünü kırpmadan canını veren, sağlığını kaybeden vatan evlatlarımızı ve yakınlarını kendi ailemizden farklı görmüyoruz. Onlar için 2 gün süren Konya gezisi sırasında bizlerden yardımlarını esirgemeyen Başta Konya MHP Milletvekili Sayın Esin KARA Hanımefendiye, Konya İl Emniyet Müdürü Sayın Şükrü YAMAN Beyefendiye ve emeği geçen herkese Başta Değerli Kaymakamımız Sayın Muhammed GÜRBÜZ olmak üzere Belediyemiz ve Ilgaz Halkı Adına teşekkür ederiz.”
Arif ÇAYIR

Ilgaz Belediye Başkanı

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR "SESİMİ DUYAN VAR MI?"
HASAN PAŞA  ÇERKEŞ 2018
HASAN PAŞA ÇERKEŞ 2018