Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

ÇERKEŞ’İN İLK BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI MHP'DEN NURTEN AŞULUK

ÇERKEŞ’İN İLK BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI MHP'DEN NURTEN AŞULUK
Advert

ÇERKEŞ’İN İLK BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI NURTEN AŞULUK 

 

Daha önce yaptığımız haberde Cuma nazaından sonra adaylığını açıklayacağını söyleyen  Nurten AŞULUK,ÇERKEŞ  Belediyesi için  MHP’den aday adaylığını açıkladı.

2009 yılı Yerel seçimlerinde Çerkeş İlçesi Saçak Beldesine MHP Belediye Başkan adayı olarak ismini duyuran Nurten Aşuluk, 2011 Genel seçimlerinde MHP’nden Mersin Milletvekili aday adayı olarak siyasette var olduğunu gösterdi ve 2014 yılı Yerel seçimlerinde de Çerkeş Belediye Başkan aday adayı ve Çankırı milletvekili aday adayı olarak MHP camiasında muhteşem bir kariyere sahipolan Nurten AŞULUK

Çerkeşli bir ailenin 6 çocuğundan biri olarak 1967 yılında doğan Nurten Aşuluk İlk ve Orta okulu İskenderun da tamamladı. Lise öğrenimine İskenderun Demir Çelik Lisesinde başlayan Aşuluk, Lise Eğitimini 1987 yılında Ankara Esenevler Lisesinde tamamladı. 1993 yılında iş hayatına İskenderun da Tekstil ve Konfeksiyon işletmeciliği ile başlayan Aşuluk, 1995-1997 yıllarında İskenderun Anı İnş.Ltd.Şti.’nde Satın Alma Müdürlüğü, 1999 yılında Mersin’de Nur-Pen İnşaat Malz.ve Taah.Tic. firmasını kurarak 2003 yılına kadar faaliyet gösterdi. 2003-2006 yılları arasında Ankara’da Avanoğulları firmasında Genel Koordinatörlük yapan Aşuluk, Çerkeş’e hizmet için aday adayı olduğunu açıkladı.

Aday adayı Aşuluk, Adaylığının Çerkeş’e ve davasına hayırlar getirmesi temenni ederek, “kazansam da kaybetsem de bu davaya yine var gücümle hizmet etmeye devam edeceğimin ne mutlu türküm diyene “diyerek sözlerini bitirdi. Şimdi size Nurten AŞULUK  HANIMIN ADAY ADAYLIĞI İLE İLGİLİ VİDEOSUNU SUNUYORUZ.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
EDİTÖR:     2018-11-06 HİÇ BİR ADAYA HAKARET EDİLMESİNE İZİN VERMEM ONUN İÇİN YORUMLARINIZI FACEBOOK VE TWİTTER ÜZERİNDEN YAPINIZDA KİM OLDUĞUNUZ BELLİ OLSUN BU TÜM ADAYLAR İÇİN GEÇERLİDİR.HABER SİTESİNDEN ADAYLARIN YORUMLARI ONAYLANMAYACAKTIR.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR "SESİMİ DUYAN VAR MI?"
HASAN PAŞA  ÇERKEŞ 2018
HASAN PAŞA ÇERKEŞ 2018