Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

MHP GÜÇLÜ ADAY GELİYOR 2 KASIMI BEKLEYİN...

MHP GÜÇLÜ ADAY GELİYOR 2 KASIMI BEKLEYİN...
Advert

Çerkeş’e aday adayları yavaş yavaş çıkmaya başlıyor Çerkeş vuslat haber imtiyaz sahibi Turan Demir’i arayan isminin verilmesini şimdilik istemeyen ticaret ile meşgul olan müteahhit birinin 2 Kasım günü Cuma Namazından sonra Çerkeş MHP Belediye başkan aday adayı olacağı açıklayacak.MHP’nin çok güçlü aday adayı tüm ısrarlarımıza rağmen ismini açıklamadı çok profesyonel bir kadro ile göreve gelmeye hazırlandığı ifade edilen gizemli adayın, il yönetimi ve ilçe yönetimindeki gelişmeleri yakından takip ettiği, kendisine yol haritası belirlediği öğrenildi. Çerkeş ilçe yönetimin küllerinden yeniden doğarak MHP Çerkeş’e iddialı bir konuma getirdiğini söyleyen bunun için ilçe başkanı Hasan GÜLER’E yönetimine Ayrıca Ülkü Ocakları Başkanım Murat ASAR ‘a ve yönetimine teşekkürler eden güçlü aday adayı şimdiden aday adayı olacak ülkü erlerine başarılar diledi.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
kim kim kim     2018-10-27 bilmece gibi adaylık süreçleri ya..önceki haberde halil ibrahim becer aday adayıyım diyor ama hangi partiden belli değildi...Şimdide bu haber MHP den çok güçlü bir aday adayı çıkacakmış ama kim olduğu belli değilmiş. anlayamadım gitti.
Ahmet Çiltaş     0000-00-00 İnşallah Nurten Aşuluk hanımefendidir. Vizyonu ve bakış açısı ile Çerkeş'imize değer katacaktır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR "SESİMİ DUYAN VAR MI?"
HASAN PAŞA  ÇERKEŞ 2018
HASAN PAŞA ÇERKEŞ 2018