Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

TÜRKİYE'DE BİR İLK HALK KENDİ PARKININ AÇILIŞINI KENDİ YAPTI.

TÜRKİYE'DE BİR İLK HALK KENDİ PARKININ AÇILIŞINI KENDİ YAPTI.
Advert

Çerkeş’te Her mahalleye en az bir park yapan Çerkeş belediye başkanı Hasan Sopacı bu hafta çok ilginç bir olay yaşadı.

Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı, Cumhuriyet Mahallesi ve Karamuklu mahallesinin açılışına katıldı. Katıldı diyorum çünkü ilginç  olan parkın açılısını halk kendisi yaptı, başkanı ve mülki amirleri kendileri davet etti aynı zamanda mahalle halkı evlerinde yaptıkları tatlıları  ve yiyecekleri açılışa gelen konuklara  ikram etti.

 Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı açılış töreninde yaptığı kısa konuşmada, kentte sosyal alanların oluşturulmasına büyük önem verdiklerini, çalışmaların devam ettiğini ama bu olay kendisine sürpriz olduğunu söyledi.

Sopacı sözlerine “yapmış olduğumuz parkımıza açılış düzenleyerek bizleri davet eden mahalle sakinlerine, muhtarımıza ve parkın yapımında emeği geçen personelime teşekkür ediyorum.

İlçemiz genelinde tüm mahallelerimize birden fazla park ve yeşil alanlar kazandırarak özellikle çocuklarımızın doyasıya eğlenecekleri oyun alanlarının sayısını artırmaya gayret gösteriyoruz. İlçemize hayırlı olsun. " dedi ve çocuklara hediyeler verdi. Türkiye’de bir ilk halk kendi parkının açısını kendisi yeni yaptı

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR "SESİMİ DUYAN VAR MI?"
HASAN PAŞA  ÇERKEŞ 2018
HASAN PAŞA ÇERKEŞ 2018