Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

ULUSU MAHALLESİNE TAZE KAN ERSİN KANTAR GELİYOR

ULUSU MAHALLESİNE TAZE KAN  ERSİN KANTAR GELİYOR
Advert

 

Ersin KANTAR kardeşimiz, 30 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde Ulusuyu Mahalle Muhtarlığına aday olduğunu açıklamıştır. 
       Seçimlerde ipi göğüslemesi için tüm hemşerilerimizin kendisine destek vermesini isteyen kardeşimizi tebrik eder, başarılar dileriz. 
yoktur. 
       İş hayatında gösterdiğin başarıyı, mahallemizi temsil konusunda da göstereceği inancıyla yolunun açık olmasını temenni ederiz.

Şimdi size ersin kardeşimiz kendini tanıtacak ve neden aday olduğunu açıklayacak ERSİN KANTAR kardeşimiz Çerkeş vuslat haberden sizlere her ay seslenecektir  tanıtımda bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

 

 

BEN ERSİN KANTAR,

1987 YILI ÇERKEŞ DOĞUMLUYUM. 25 YILDIR ULUSU MAHALLESİNDE İKAMETGÂH ETMEKTEYİM.

BİR İNSANIN GÖREVİNİN YARISI VATANA DİĞER YARISIDA HALKA HİZMETTİR ANLAYIŞI İLE ÇIKTIĞIM BU YOLDA MAHALLEME OLAN GÖNÜL BORCUMU VE ÜSTÜME DÜŞEN VAZİFEYİ YAPMAK İSTİYORUM. BUNU STATÜ(MUHTARLIK) ALARAK YAPMAK DAHA BAŞKA OLACAĞI İÇİN, YETKİM OLURSA İNSANLARA DAHA FAZLA YARDIMDA BULUNABİLME ADINA ULUSUYU MAHALLESİNE MUHTAR ADAYI OLARAK ÇIKMAKTAYIM.

MUHTARLIK GÖREVİNİ BİR ANLAMDA ‘SOSYAL SORUMLULUK’ OLARAK GÖRÜYORUM. ŞAHSIM ADINA MADDİ BİR CIKAR PEŞİNDE DEĞİLİM.

MAHALLEMİN SIKINTILARINI BİLİYORUM. BİREBİR BU MAHALLEDE YAŞADIĞIM İÇİN BU SORUNLAR AYNI ZAMANDA BENİMDE SORUNLARIM. BU SORUNLARIN GEREKLİ MAKAMLARA İLETİLMESİNDE KÖPRÜ GÖREVİ GÖRÜP TAKİPÇİSİ OLACAGIM. MAHALLEMİN SORUNLARI İLE İLĞİLENMEYİ SEVİYORUM.

 

BEN ULAŞILAMAYAN BİR MUHTAR OLMAYACAĞIM.

MAHALLE SAKİNLERİNİN BANA GECE DE GÜNDÜZ DE OLSA HER ZAMAN ULAŞABİLECEKLERİNİN GARANTİSİNİ VERİYORUM.

İLÇEMİZE BUGUNE KADAR GÖRÜLMEMİŞ BİR YATIRIM VE ÇALIŞMA YAPILIYOR. DOĞALGAZINDAN, PARKESİNE, ASFALTINA, SU TESİSATININ DEĞİŞİMİNE KADAR BİRÇOK YATIRIM VE YENİLİK VAR. BUNLAR İÇİN EN BAŞTA BELEDİYE BAŞKANIMIZ HASAN SOPACIY’A, VEKİLLERİMİZE VE BELEDİYE ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜR EDERİM. ANCAK BİZ ULUSUYU MAHALLESİ OLARAK YAPILAN BU HİZMETLERİN NE KADARINDAN FAYDALANDIK, HANGİ SÜREDE HİZMETE KAVUŞTUK.MAHALLEMİZİN DEĞİŞİME İHTİYACI OLDUĞU AÇIK VE ORTADADIR.MAHALLEMİZİN COK KONUŞANA DEĞİL ÇALIŞACAK OLANA İHTİYAÇI VAR.

BENİM TÜM HEYECANIM, HIRSIM ULUSUYU MAHALLESİ’NİN BUGÜNE KADAR MAKÛS KADERİ OLAN HİZMETİN EN SON GELDİĞİ MAHALLE OLMAKTAN ÇIKARIP, HİZMETİN EN BAŞTA GELDİĞİ MAHALLE OLMASI ADINADIR.

İNSANLARIN YÜZLERİNİN, GÖZLERİNİN RENGİ FARKLI OLSADA GÖZYAŞLARI NIN RENGİ HEP AYNIDIR. GÖZYAŞLARI İLE YOĞRULAN DÜNYADA GÖZYAŞI OLMAYAN, MUTLU, HUZUR DOLU, AYDINLIK VE AHLAKİ DEĞERLERİ İLE OYNANMAYAN BİR ULUSU İÇİN GÜZEL GÜNLER DİLİYOR, HEPİNİZİN DESTEĞİNİ BEKLİYORUM.

Sevgi ve Saygılarımla,

ERSİN KANTAR

ULUSU MAHALLESİ MUHTAR ADAYI

05458333340

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Murat     0000-00-00 Ulusuyu mahallesinin degişime ihtiyacı oldugu ortada.mahallede kimseyle sıkıntısı olmayan adam gibi adamsın.sen dik dur herkes herseyin farkında.
Ali Şengönül     0000-00-00 Yürü be KANTAR. Allah yolunu hayırlı kılsın.
Reis     0000-00-00 Duruşun,efendiliğin,saygın ve adamlığın ile sevilen sayılan değerli birisin.muhtarlık en çok sana yakışacak.
Ayşe     0000-00-00 Ersin Kantarı yıllardır tanırız haliyle hareketleriyle mahallemizin sevilen ve takdir edilen bir gencidir muhtarlıkta destekliyoruz
Murat     0000-00-00 Sayın muhtarım 20 yıllık esaretten kurtulmanın zamani geldi artik. Senin için elimizden gelen ne varsa yapacaz
Ahmet     0000-00-00 Mahallemizde Ersin gibi dürüst insanların muhtar olmasını gönülden isterim. Genç dinamik insanlara herzaman ihtiyaç vardır. Hep destek tam destek
Erol     0000-00-00 Ulusu mahallesi senin ile şahlanacaktır bundan şüphemiz Yok inancımız tam
Erman     0000-00-00 Ersin kantar hem iş hayatında hem de özel hayatında dürüst çalışkan kişiliğin herkes tarafından bilinmekte olup bu olgulara sahip olan kişinin muhtarlık çalışmalarında ve yenilikçi düşünceleriyle ulusu mahallesine hak etmiş olduğu yenilikleri getireceğine inanıyorum ve güveniyorum
Halil     0000-00-00 Ersin Kantar’ı Medeni Cesaretinden Dolayı Tebrik Ediyorum. Her Mahalleye Her İlçeye Her İl’e Geçmişini Bilen Geçmişin Sıkıntılarını Bilen Bir Kişinin Sahip Çıkması Gerektiğine İnanmışımdır. Bu İnsanlar Yaşını Başını Almış Koltuk Muhtarlık Sevdalısı Olmayan Hizmet İçin Gelen Gençlerden Olmalıdır. Ulusu Mahallesi İçin Genç ve Dinamik İleri Görüşlü Olan Bir Aday Nihayet Geldi. Allah Yar ve Yardımcın Olsun.
Hakan     2018-10-15 Desteğimiz seninle Muhtar Ersin
gül beyaz     2018-10-15 ersin başarılar dilerim ablasının
alayına     2018-10-15 eskipazarlı ya ender bir aday çıkacak dedim midatı yerle bir edecek
hacılar     2018-10-15 kardeşim 3 senedir ulusuda enson hizmet bize geliyor diyeceğim ama o da gelmedi
eilf elif elif     2018-10-15 sayın muhtarım ulusu mahallesi şimdi muhtar sayesinde elif elif esiyor umudumuz sensin
Cengiz     0000-00-00 Kardeşim çıktığın bu yolda her zaman destekciniz.Dunyaya ikinci bir ERSİN KANTAR gelmiyor.
Cengiz sunaca     0000-00-00 Kardeşim çıktığın bu yolda her zaman destekciniz.Dunyaya ikinci bir ERSİN KANTAR gelmiyor.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR "SESİMİ DUYAN VAR MI?"
HASAN PAŞA  ÇERKEŞ 2018
HASAN PAŞA ÇERKEŞ 2018