Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

VEKİLİMİZ HABERİMİZE VE HALKIN SESİNE TEPKİSİZ VE DUYARSIZ KALMADI

VEKİLİMİZ HABERİMİZE VE HALKIN SESİNE TEPKİSİZ VE DUYARSIZ KALMADI
Advert

Halkın sesine ve yaptığımız habere duyarsız kalmadı vekilimiz Salim Çivitçioğlu ilçemize gelerek gelişmeleri yakından inceledi. Karamustafa köyü, Hacılar köyü, Yalıözü köyü, Grup yolu normal çalışma programında devam edecek. Ancak kış ayı gelmeden de Hacılar köy kavşağına kadar yol tamir edilip kış ayı ve bu sene atlatılacak seneye de yol kaldığı yerden yapımına devam edecek.

Hatırlanacağı gibi Karamustafa köyü, Hacılar köyü, Yalıözü köylü vatandaşlarımız Çerkeş kaymakamlığına kadar yürümüş dertlerini söylemişti ve bizde haber yapmıştık. Belediye başkanımız HasanSOPACI’nın ilçeye gelmesi ile birlikte Çankırı vekilimiz Salim Çivitcioğlu yaptığımız haberdeki köylülerimizin sorunlarına duyarsız kalmayarak Çerkeş’e gelerek yolu yerinde inceledi. “teşekkür ederiz sayın vekilim”.

Bizler sizler ile halk arasında köprüyüz, dün ilçemize gelmeniz bizleri onurlandırdı. Amma keşke Basını çağırsaydınız imkânlarımız ölçüsünde katılırdık, görüşleriniz aktarırdık. Keşke size ve belediye başkanımıza sistem edenler ide çağırsaydınız, çağrılmadı yürüyüşe katılanlar çağrılmadı. Ama Çerkeş vuslat haber bölgenin en büyük sesi tatbikî biz aldığımız bilgileri size ulaştıracağız Sezar’ın hakkını da Sezar'a vereceğiz.

Her zaman halkın sesini size duyuracağız. Belki sizi en ağır haklı eleştireceğiz. Bazen de sizlerin başarılarını duyurup onur edeceğiz

Onun için basından korkmayın basın yalan yanlış haber yaparsa

Da yerin dibine sokun

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR "SESİMİ DUYAN VAR MI?"
HASAN PAŞA  ÇERKEŞ 2018
HASAN PAŞA ÇERKEŞ 2018