Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

ÇERKEŞ ATKARACALAR'DA BİTMEYEN 4 YILLIK ELEKTİRİK KESİNTİSİ

Buradan yetkililere ve siyasilerimize sesleniyorum lütfen Atkaracalar Çerkeş elektrik kesintilerine acilen çözüm getirin. Bu devirde böyle rezalet olmaz. Her eve her iş yerine jeneratör mü koyacak vatandaş. Atkaracalar Çerkeş elektrik sorunu bitsin artık.

ÇERKEŞ ATKARACALAR'DA BİTMEYEN 4 YILLIK ELEKTİRİK KESİNTİSİ
Advert

Son zamanlarda sık sık yaşanan elektrik kesintileri, Atkaracalar Çerkeş halkını canından bezdirdi. Soruyorum, hangi çağda yaşıyoruz?

Neredeyse yağmurlu ve gök gürültülü her gün, Atkaracalar Çerkeş 'in değişik yerlerinde elektrikler gidiyor, geliyor. Bazı kesintiler birkaç saat sürüyor. Doğal olarak bu durum bilgisayarlara, ev aletlerine, elektronik eşyalara da zarar veriyor. Ama asıl sorun bölgede trilyonluk yatırım yapan sanayi ve tavuk çiftlikleri zarar görüyor.

 Neden bir yetkili çıkıp bu işin çözülmesi için el atmıyor. Hatta elektrik kesilince, su, telefon, faks, internet, doğalgaz hepsi birden gidiyor. Çünkü artık her şey elektrikle çalışıyor.

 Gitmesi bir yana bütün işler aksıyor. Yaşlıların ve çocukların halini yazmıyorum bile. Kış gelir, kar yüzünden elektrikler kesilir, sonbahar olur fırtınadan kesilir, yaz gelir kesilir, yağmur yağar yine elektrikler kesilir.

 Dağ başında bile bu kadar kesinti olmaz. Hele üst üste yaşanan anlık elektrik kesintileri bilgisayar, buzdolabı, televizyon başta olmak üzere maddi değeri yüksek elektronik cihazlara da fazlasıyla zarar veriyor. Sanayici Esnaf iş yapamıyor. Elektrik kesintileri yüzünden bozulan gıda ürünlerine mi yanasınız, ev temizliği yapamayan hanımların perişanlığına mı? Sorunun nedenini öğrenmek için arıyorsun, karşında kimse yok. Bir bant çıkıyor kendi kendine anlatıyor. Ama çözümü nedir? Nasıl bir adım atılmalı diye bir açıklama yapan yok.

Faturayı öde denilince ödüyoruz da başkente elektrik düzenli elektrik verme sorumluluğu yok mu? Şikâyet ediliyor ses yok şikâyeti dikkate alan yok Allah için bilen varsa söylesin sizi kime şikâyet edeceğiz. Hani her fırsatta  söylediğiniz o meşhur söz varya " kurt kuzuyu kapsa bize hesap soracaksınız"  diye 4  yıldır sorun neden çözülmüyor? Çankırının sesini neden duyuramıyoruz.

 Ak parti genel merkezi Çankırı'da bu sorunu kim çözecek.  Bu işi doğru dürüst yapamayan basiretsiz siyasetcilerinizi  kime şikâyet edeceğiz ? sorumlusundan nasıl hesap soracağız?  Bilgi verirseniz bizde halka iletiriz.

Buradan yetkililere ve siyasilerimize sesleniyorum lütfen Atkaracalar Çerkeş elektrik  kesintilerine acilen çözüm getirin. Bu devirde böyle rezalet olmaz. Her eve her iş yerine jeneratör mü koyacak vatandaş. Atkaracalar Çerkeş elektrik sorunu bitsin artık.

not: haberimiz hazırlanırken 4 kez elektirikler kesildi

 

Elektrik kesintileri ATKARACALAR ÇERKEŞ ÇERKEŞ HABER
Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Plaket verileceeeeeek! ....AL     2018-09-06 elektriğimiz yok ama birbirimize verecek PLAKETimiz çok bol. Elektrikte neymiş Plaket varmı Turan bey sen ondan haber ver Plaket.
aman-zaman-kaman -şaman     2018-09-06 Ahhh Be REİS , 600 vekilin ne gereği vardı? Her vilayete en fazla 3 vekil yetmezmiydi? Bizdeki vekiller göletteki balık misali, okyanusa düşünce halkı unutuyor. Bolluk içinde yüzdükleri için, halkın ne çektiğini görmüyorlar. Belli vekiller hariç, çoğunun ne adını nede şanını bilen var. Her şehrin valisi var, kaymakamı var ve çoğunlukla bunlarında tanıyanı yok. Hazır maaş hazır iş, zarar etme riski yok.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR "SESİMİ DUYAN VAR MI?"
HASAN PAŞA  ÇERKEŞ 2018
HASAN PAŞA ÇERKEŞ 2018