Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

HASAN PAŞA ÇERKEŞ 2018

HASAN PAŞA  ÇERKEŞ 2018
Advert

Çerkeş belediye başkanı Hasan Paşa 4  yıl içerisinde neleri değiştirdi ,bu değişimin mimarı Çerkeş  Belediye Başkanı Hasan Paşa , enkaz olarak aldığı  Çerkeş’e 4 senede neler kattı?

Bugün sizlere Çerkeş´i yeniden yapılandıran, bugüne kadar mahrum kaldığı  alamadığı hizmetlerin büyük bir çoğunluğunu, 4 yıl gibi kısa zamanda getiren Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı’dan söz edeceğiz.  

“Çerkeş belediyesi çalışıyor.Çerkeş değişimi” yaşıyor manifestosu ile geçen sene başladığı çalışmalara  durmadan devam ediyor. Görev geldiğinde önce araç parkını tamamen yeniledi ve araç parkını 10 kat büyüttü. Önündeki yıllar alt yapıyı yapmayı kafasına koymuş ona göre araçlarını almıştı.

 Beş yıllık planı yapmış seçim takvimine bakıldığında çok iyi bir fikir olmayan alt yapıya dalmıştı. Elektirik tellerini yer altına aldı,o kötü görünüm yok  oldu .Çerkeş’in su ve kanalizasyon sorununun %80 bitmiş durumda, ​dogalgazı ise Çerkeş'e getirmiş.Çankırı’nın ilk ve tek trafiğe kapalı caddesi Çerkeş’te, tarihi Bizans hamamının etrafını temizledi restorasyon için ilk adımı attı.

Çerkeş’te bazı insanlar tarafından alay konusu olan yollar , kaldırımlar ve ana caddeleri bitirmek üzere , bu işleri yapmak kolay değil para gerekli bakın size yol ile ilgili kısa bir bilgi vereyim.

Çerkeş’te bazı insanlar tarafından alay konusu olan yollar ve kaldırımlar ana caddeleri bitmek üzere bu işleri yapmak kolay değil para gerekli. Bakın size yol ile ilgili kısa bir bilgi vereyim. Parası olmayan Çerkeş belediye başkanı Hasan Paşa kardeş belediyesi olan  MHP li Karabük belediye başkanı Rafet Vergiliden asfalt istedi  ve  başkanımız girişimleri  ile Karabük belediye başkanı Rafet VERGİLİ 3 ton. yine  Çankırı belediyesinden ise 2 tona yakın sıcak asfalt aldı. Çerkeş ana caddeleri bayrama yetiştirdiği için teşekkür ederiz. Demek ki hizmet etmek istersen para sorun değil istemesin bilmek lazım iş bilenin kılıç kuşananın.

Başarısı Çerkeş’te,  Çankırı’da, İstanbul’da, Ankara’da, Zonguldak’ta, Karabük’te, Türkiye’de ki ve yurt dışında ki Çerkeşliler den taktir topluyor.

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR "SESİMİ DUYAN VAR MI?"
HASAN PAŞA  ÇERKEŞ 2018
HASAN PAŞA ÇERKEŞ 2018