Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

HASAN PAŞA ÇERKEŞ 2018

HASAN PAŞA  ÇERKEŞ 2018
Advert

 

Çerkeş belediye başkanı Hasan Paşa 4  yıl içerisinde neleri değiştirdi ,bu değişimin mimarı Çerkeş  Belediye Başkanı Hasan Paşa , enkaz olarak aldığı  Çerkeş’e 4 senede neler kattı?

Bugün sizlere Çerkeş´i yeniden yapılandıran, bugüne kadar mahrum kaldığı  alamadığı hizmetlerin büyük bir çoğunluğunu, 4 yıl gibi kısa zamanda getiren Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı’dan söz edeceğiz.  

“Çerkeş belediyesi çalışıyor.Çerkeş değişimi” yaşıyor manifestosu ile geçen sene başladığı çalışmalara  durmadan devam ediyor. Görev geldiğinde önce araç parkını tamamen yeniledi ve araç parkını 10 kat büyüttü. Önündeki yıllar alt yapıyı yapmayı kafasına koymuş ona göre araçlarını almıştı.

 Beş yıllık planı yapmış seçim takvimine bakıldığında çok iyi bir fikir olmayan alt yapıya dalmıştı. Elektirik tellerini yer altına aldı,o kötü görünüm yok  oldu .Çerkeş’in su ve kanalizasyon sorununun %80 bitmiş durumda, ​dogalgazı ise Çerkeş'e getirmiş.Çankırı’nın ilk ve tek trafiğe kapalı caddesi Çerkeş’te, tarihi Bizans hamamının etrafını temizledi restorasyon için ilk adımı attı.

Çerkeş’te bazı insanlar tarafından alay konusu olan yollar , kaldırımlar ve ana caddeleri bitirmek üzere , bu işleri yapmak kolay değil para gerekli bakın size yol ile ilgili kısa bir bilgi vereyim.

Çerkeş’te bazı insanlar tarafından alay konusu olan yollar ve kaldırımlar ana caddeleri bitmek üzere bu işleri yapmak kolay değil para gerekli. Bakın size yol ile ilgili kısa bir bilgi vereyim. Parası olmayan Çerkeş belediye başkanı Hasan Paşa kardeş belediyesi olan  MHP li Karabük belediye başkanı Rafet Vergiliden asfalt istedi  ve  başkanımız girişimleri  ile Karabük belediye başkanı Rafet VERGİLİ 3bin  ton. yine  Çankırı belediyesinden ise 2 bin tona yakın sıcak asfalt aldı. Çerkeş ana caddeleri bayrama yetiştirdiği için teşekkür ederiz. Demek ki hizmet etmek istersen para sorun değil istemesin bilmek lazım iş bilenin kılıç kuşananın.

Başarısı Çerkeş’te,  Çankırı’da, İstanbul’da, Ankara’da, Zonguldak’ta, Karabük’te, Türkiye’de ki ve yurt dışında ki Çerkeşliler den taktir topluyor.

 

 

Advert
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
gurbetçi     2018-08-21 başkanım bu bayramda çerkeşe gelen hemşehrilerimiz ile çarşıyı tanıyamadık. Bu kadar kısa sürede bu kadar güzelliği nasıl sığdırdın
çardaklı     2018-08-21 Çankırı da AKPARTİLİ belediye başkanlarını içinde parmakla gösterilecek yeğane başkan. Sn Hasan SOPACI : Sıfatını yakışır bir şekilde PAŞALAR gibi çalışkan ve çalışan şahsiyet. Sn. Hasan SOPACI: Vizyonu ve misyonu ile Çerkeş ilçemizin alt yapısı üst yapısı gelecek nesillere kalıcı hizmetler bırakan muhterem bey efendi. Sn Hasan SOPACI : Belediye makam aracı kullanmayan Çankırı’nın birtanesi vekiller dahil Hasan SOPACI beyden başka belediye başkanı gösteremezsiniz? Sn Başkan sizin çalışmalarınız hakkında kitap yazılır. Yolunuz, Püri pak alnınız ve bahtınız açık olsun. Cenabı Allah hayırlı çalışmalarınızda yar ve yardımcı olsun. Başarılarının devamını diler saygılar sunarım
şükrüye incesu     2018-08-21 Başkanım baba ocagıma yapmış oldugunuz hizmetlerden dolayı tebrik ediyorum bütün yapmış oldugunuz hizmetleri takip ediyor ve ayrıca çok da taktir ediyorum ğüzel işler yapıyorsunuz şimdiye kadar gelmiş geçmiş hiç bir belediye başkanının yapamadıklarını yaptınız ve hale hazırdada devam ediyorsunuz ben gördükce çok mutlu oluyorum ğüzel memleketime her şeyin en ğüzeli yakışır hayırlı olsunğüzel memleketime sizede çok teşekkürlerimi sunuyorum böyle ğüzel purojelerinizi görmek umuduyla .
kılınç     2018-08-21 Çerkeş Halkı'na yapmış olduğunuz hizmetlerden dolayı dizi kutluyorum.
ahmet     2018-08-21 Hakikaten her şey çok güzel Çerkeş için emek sarfeden herkese teşekkürler allah razı olsun tüm hemserilermin kurban bayramı mübarek olsun inşaallah
zaten doğru tercihti     2018-08-20 Çerkeş için doğru seçim Hasan paşa.inşallah önüne engel çıkarılmaz ikinci dönem için.Ama bir kusuru esnaf kafasına fazla değer vermesi yani nüfus artışını çerkeşin kurtuluşu ve kalkınma yolu olarak görmesi.İlgisi yok halbuki.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR
KURŞUNLU SÖĞÜTSEN'DE ÜRETİM DURDU. İŞÇİ FERYAT EDİYOR "SESİMİ DUYAN VAR MI?"
HASAN PAŞA  ÇERKEŞ 2018
HASAN PAŞA ÇERKEŞ 2018